Een wijs paard vertelde ons recent: ‘Pas maar op, honderd jaar geleden dachten mijn voorouders ook dat de auto een onschuldige uitvinding was, en nu zijn we allemaal werkeloos. Hetzelfde gaat jullie schrijvers gebeuren met ChatGPT.’ Waarom wij reageerden met: ‘Wow, kun jij praten!?’. Toen sprak hij de geruststellende gedachte: ‘Maar als je dit soort maatschappelijke relevante kwesties blijft gebruiken in je intro’s, dan heb je misschien minder te vrezen. En misschien worden je teksten zelfs ooit nog grappig.’

Het paard uit de onderstaande video was iets minder wijs, want het dier miste de bebording voor de snelweg en liep woensdag zo de A20 op. Gelukkig wonen we in Nederland en grijpt Rijkswaterstaat bij dit soort dingen snel in. De politie werd opgezadeld met het probleem en kon het dier gelukkig snel weer van de snelweg af begeleiden. Het uitstapje ging uiteraard wel gepaard met een flinke file.

Lees ook: Hoeveel pk heeft een paard?

Het motief van het paard was onbekend

Rijkswaterstaat kan niet vertellen waarom het paard op de snelweg stond. Een makkelijke aanname zou zijn dat ie simpelweg ontsnapt was. Rijkswaterstaat stelt trouwens de vraag hoeveel pk deze weggebruiker heeft, en dat antwoord hebben we ook. Een paard heeft tussen de 12 en de 15 pk. En ja, we zijn heel leuk op feestjes. Daarom staan we in de gang met wijze paarden te praten, snap je?

Eén reactie op “De politie werd opgezadeld met een bijzonder probleem op de A20”

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer van TopGear