
Sinterklaas is het land uit – het is nu dus weer officieel maatschappelijk geaccepteerd om de kerstboom in huis te halen. Dus knal dat dode stukje groen in de hoek van de kamer en gooi er wat ballen en lichtsnoeren in. Pak je het liever grootser aan? Leen dan wat inspiratie bij Lexus. Met 41.999 leds transformeert Lexus de IS in een rijdende kerstboom. Knal dat ding op je oprit en je hebt gegarandeerd bekijks van de buren.
Komt de lichtgevende Lexus je bekend voor? Dan heb je vast de clip van Dua Lipa gezien: Be The One. Lexus biedt het ledwrapje voorlopig niet als optie aan. Wat het geintje gekost heeft, is niet bekend. Misschien kun je zelf iets proberen met een lichtsnoer?
Check de kerstverlichting van Lexus
NIEUWSBRIEF
Het laatste autonieuws, de meest recente tests en exclusieve auto-content rechtstreeks in je mailbox. En als je wilt kunnen wij je ook op de hoogte houden van aanbiedingen van onze partners.
Meer van TopGear


De snelste Lexussen van dit moment

Lexus IS 300h F Sport Line

De 100 coolste: nummer 70 tot 56

Lexus IS 300h F Sport

Lexus IS: alles anders

Met de elektrische Lexus RZ550e kun je handmatig schakelen

Lexus LX500d Overtrail: de Japanners maken stiekem nog altijd diesels

Je was waarschijnlijk vergeten dat deze heerlijke auto nog in productie is, maar helaas niet lang meer

Lexus maakte al onverwoestbare auto’s, maar waarschijnlijk is dit de meest onverwoestbare tot nu toe

De Lexus LM 350h is een enorm luxe MPV in plaats van SUV en daardoor eigenlijk beter (review)

De verstandigste auto ter wereld is nu nog beter geworden

De eerste nieuwe Alpina is bekend (en het is niet een SUV)

Maserati supercar hommage is een stuk moderner dan je zou denken

Met een paar aanpassingen kost deze kleine hatchback meer dan 100.000 euro

De meest legendarische velgenfabrikant is nu eindelijk gered door een verrassende partij

Waarom de Kia EV3 met extreem grote velgen een typisch Nederlands fenomeen is
