
Boetes betaal je tegenwoordig met een paar klikken via iDeal. Beter ook, want dan heb je het maar gehad. We kunnen ons echter heel goed voorstellen dat je niet 1,4 miljoen euro op je lopende rekening hebt staan. Deze motorrijder niet, in ieder geval.
Tipje van ons: als je dan toch een bedrag bij justitie open hebt staan van meer dan zes cijfers, kun je maar beter zorgen dat je niet opvalt. Een advies dat te laat kwam voor deze motorrijder, want hij reed met opvallende blauwe lichten door Amsterdam en werd staande gehouden.
Daar kwam aan het licht (zie je de blauwe rode draad?) dat de bestuurder nog 1,4 miljoen euro aan schadevergoeding uit had staan uit een fraudezaak. Hij moest het slachtoffer nog betalen. Volgens AT5 heeft de man nog geprobeerd om een betalingsregeling te treffen, maar deze werd afgewezen. De politie mag hem nu tot wel 363 dagen vasthouden.
Al betaalde hij 1.000 euro per maand, dan zou het alsnog 117 jaar duren om het totale bedrag af te betalen. We vragen ons dan ook af wat hij zou hebben gedaan om een schadevergoeding van 1,4 miljoen euro op z’n naam te hebben.
Foto: @POL_Hoofdwegen
Cjib de grootste kankerclub die er bestaat
Misschien samen met je vriendje Barry emigreren? Doei!
Geld is straf, als je moet betalen omdat je zelf risico’s hebt genomen en niet tegen je verlies kunt dan zeg je dit. Kijk in de spiegel vriend, dat is de patiënt. Kanker pff dat is geen grap.
Andere ziekte noemen mischien ?
??? je zelf failliet laten verklaren, dan is alles weg.
Jammer Michael, maar verplichtingen aan het CJIB worden niet meegenomen in het WSNP. Maar goed ook, stelletje lafaards die erin gaan door eigen toedoen gaan nog een partijtje zielig doen hierom ook. Het is door ze veroorzaakt dus het zal betaald. Punt uit.
Het CJIB is maffiatuig inclusief iedereen die voor of met ze samenwerkt. De Nederlandse staat, ook wel Bataafse republiek genoemd is op 25 dec 2012 officieel opgeheven.
Wauw. Reactie op niveau. Objectieve inhoud, kortzichtige gedachtegang, alles klopt hier aan. Jij komt er wel. Maar er zijn echt genoeg wetteloze landen op de wereld waar jij je vast beter thuis voelt. Doei!
Ik wil ook wel 363 dagen zitten, voor 1,4 miljoen ?
Alleen krijgt -ie het niet…
alleen ga je door te zitten niets terugbetalen.
Play hard…pay hard… of hoe gaat dat ook weer? ?
Ach, schuldsanering en het is weer weg.
Drugsdealer die de staat 1,4 mil moet terug betalen
Ook tegenwoordig kan je misschien voor 1,4miljoen 10 Boeing 737’s kopen want ze mogen de lucht niet in tot alle allende met vlucht veiligheid is opgelost
Even kijken… 140.000 euro voor een 737? Doe mij er maar 4, desnoods bouw ik ze om tot B&B!
Schadevergoeding van 1,4 miljoen? Is ‘ie tegen een Boeing 737 aangereden?