Onlangs lanceerde Maybach de
Landaulet. Leuk ding natuurlijk, maar wij dagen je uit om zelf een ontwerp te maken, eentje waar de doorsnee dictator zich niet in zou schamen.
Onze collega’s uit Engeland hebben de eerste foto tot winnaar uitgekozen, maar dat moeten we in Nederland beter kunnen. Hiernaast nog wat Engelse inzendingen om je fantasie te prikkelen.
Wat moet je doen? Stuur je ontwerp als jpeg in het formaat 560 x 350 pixels (max. 72 dpi) naar
redactie@topgearmagazine.nl en wij zetten het op de site. Mits een beetje toonbaar. Oh ja, wij roepen een winnaar uit, en voor de winnaar ligt er natuurlijk een leuke prijs te wachten (reken op een goedgevulde tas met Top Gear-troep als dvd’s, boeken, een magnetische coolwall en meer…).
Eind volgende week Maandag de 26e november trekken we de winnaar dus dan heb je nog wat zinnigs te doen in het weekend. Succes! Bovendien: het winnend ontwerp verschijnt in de komende Top Gear Magazine!
Hier links enkele voorbeelden, onderaan de inzendingen. Zie jij er eentje die absoluut moet winnen, zet je reactie dan onderaan in een bericht aan ons, wellicht laten we ons beïnvloeden.
Maybach Washok
Door de mooie bewerking in combinatie met de fantastische naam ‘Launderette’ is Seb D‘s de terechte winnaar in Engeland. Ook het oorspronkelijke onderschrift ‘de mysterieuze groenblauwe sok’ is het vermelden waard.
Maybach Makelaarsbak
James Wilmott bedacht dit concept. Hij vond het wel iets voor vastgoedhandelaren. We kunnen hem gelijk geven, het ziet er beter uit dan de Porsche Cayenne.
Romeinse varende Maybach
Dit concept van Andrew McDonald laat niets aan de verbeelding over. Zelfs Russell Crowe in ‘The Gladiator’ is hier niet tegen opgewassen. Achteruit inparkeren is wel wat lastig.
Maybach voor de paus
Het enige antwoord op de Maybach Design Challenge is goddelijke inspiratie volgens Wim te Riet. Eerlijk is eerlijk, de paus zit hier comfortabeler dan in een Enzo.
Bigfoot Maybach
Stephen Barger heeft het gepresteerd om alles wat niet hoort bij een auto in dit plaatje bij elkaar te shoppen. Gek genoeg is de auto minder bizar dan de echte Landaulet.
Inzending 16/11/2007 – Thomas Zegers
Titel: geen

Inzending 17/11/2007 – Gerben Robijn
Titel: a comfortable driving experience

Inzending: 18/11/2007 – Omar Pasha
Titel: Pimp Car

Inzending: 18/11/2007 – Gerard van Starrenburg
Titel: Maybach Landualet S

Inzending: 18/11/2007 – Jeroen Claes
Titel: Maybach 62 Estate
.jpg)
Inzending: 19/11/2007 – Eef van Ginneken
Titel: Top Gear Racebach

Inzending: 19/11/2007 – Eef van Ginneken (2e poging)
Titel: Top Gear Maybach Summerstyle
.jpg)
Inzending: 19/11/2007 – Thomas Zegers (2e poging)
Titel: Mid-engine Maybach

Inzending: 19/11/2007 – Arnaud Mooij
Titel: Maybach gaat groen

Inzending: 20/11/2007 – Michiel Jansen
Titel: Lekker lang

Inzending: 20/11/2007 – Gilbert van Veldhuizen
Titel: Harmonica Maybach

Inzending: 20/11/2007 – Rick Bex
Titel: Combining sportivity and luxury…

Inzending: 21/11/2007 – Erik Bouwers
Titel: Maybach Bouwvakkersbak

Inzending: 21/11/2007 – Mark Meijer
Titel: Maybach 62S Dub ‘Hood’ Edition

Inzending: 21/11/2007 – Omar Pasha (2e poging)
Titel: More Head Space

Inzending: 21/11/2007 – Luuk van den Elzen
Titel: iets voor 50 cent

Inzending: 22/11/2007 – Amina Pasha (zus van? tweelingzus van)
Titel: Maybach 62 Exelero

Inzending: 22/11/2007 – Erik Bouwers (2e poging)
Titel: Hatchbach 62

Inzending: 23/11/2007 – Steven Maas
Titel: Stretched Exelero

Inzending: 23/11/2007 – Steven Maas (2e poging)
Titel: P.C. Hooft-tractor

Inzending: 23/11/2007 - Folkert van Zanten
Titel: Maybach Land”eau”lette

Inzending: 24/11/2007 – Koen Creusen
Titel: Some want it all

Inzending: 25/11/2007 – Amina Pasha (2e poging)
Titel: Schotelbach
.jpg)
Inzending: 25/11/2007 – Mark Meijer (2e poging)
Titel Maybach 62 Top Gear Edition
Reacties