
Vergeet met dit warme weer geen bakje water neer te zetten voor je auto, anders gaan ze op andere manieren proberen hun dorst te lessen. Deze verhitte Audi A3 nam een slok uit een slootje naast een parkeerterrein, maar kon niet meer op eigen kracht op de wal krabbelen. Gelukkig kon de berger de A3 uit het water vissen.
De berichten dat deze Audi A3 per ongeluk het water in was gerold, hebben we gecontroleerd en onwaar bevonden. Enige waterschade aan de Audi A3 zal wel meevallen, maar het front van de auto is in ieder geval wel beschadigd.
Er zijn meer zaken om op te letten als eigenaar van een auto. Net als een schildpad kan een Audi niet zelfstandig weer overeind komen als hij op zijn rug ligt. Dat een auto net als een koe wel de trap óp kan lopen, maar niet eraf, is dan weer een fabeltje. Bij een koe is dat wel echt waar. En wist je dat een varken niet omhoog kan kijken?
Meer van TopGear


Dit zijn zes betaalbare hatchbacks die veel sneller zijn dan dat ze eruit zien

Deze foute Audi is het grootste schaap in wolfskleren dat je kunt kopen bij Domeinen

Dit zou best eens de goedkoopte Audi RS 3 van Nederland kunnen zijn – als je het durft

Is 139 kilometer op een volle accu voldoende voor dagelijks gebruik?

Dit is de PHEV met de grootste elektrische actieradius van Nederland

Is de nieuwe Audi A5 Avant de moeite waard om er een SUV voor te laten staan? (review)

Je verwacht het niet, maar deze bijna nieuwe Audi A8 (met W12) is nu ineens een heel verstandige aankoop

Audi vindt de stengel achter het stuur opnieuw uit – zo werkt de nieuwe richtingaanwijzer

Audi gelooft ineens minder in elektrische auto’s, gaat 10 jaar langer door met verbrandingsmotoren

Met de nieuwe Audi Q3 hoef je eigenlijk nooit meer te tanken

Dit is de nieuwe auto van Koning Willem-Alexander (en die is bijzonderder dan het lijkt)

Zie jij (zonder te spieken) welke auto een mafklapper aan puin heeft gereden in Rotterdam?

Deze nieuwe auto’s scoren niet goed in de crashtest (en dat heeft een duidelijke reden)

Deze Seat-rijder leek heel veel geluk te hebben, maar op het laatst gaat het toch fout op de Nürburgring

Kleine krasjes zorgen voor een rekening van bijna 10.000 euro – en dat zorgt voor een interessant dilemma

Deze Volvo-rijder heeft in ieder geval een heel sterk verhaal voor thuis (maar of ie daar blij mee is…)

De politie heeft helemaal geen snelle Audi’s nodig om vlotte huur-Golfjes te pakken

Waarom je morgen deze snelwegen in Nederland beter kunt vermijden

De best verkochte auto ter wereld is nu geen Tesla meer

Vakantiedeal: 3 nummers TopGear voor slechts 15 euro

Vanwege dit kleine onderdeeltje krijgen honderdduizenden Nissan-eigenaren mogelijk een nieuwe motor

De Cybertruck lijkt een enorme flop te worden, maar kunnen we dat ook zeggen van Tesla?
