
‘Circles’ heet het nieuwe nummer van GOOSE. De bandleden kwamen met het geniale plan om een Audi muziek te laten maken met als resultaat: de Audi R8 debuteert in een band. Weer eens wat anders dan een circuit. De band en de R8 trokken samen de studio in en ontdekten hoeveel muzikaal talent een sportwagenmotor heeft. Wij roepen natuurlijk al jaren dat V8- of V10-motoren klinken als een roedel zingende engelen. De Belgische band GOOSE en Audi brengen het nummer nu uit, op vinyl, in beperkte oplage. En er is een clip.
We kennen hem natuurlijk allang. De Audi R8 V10 behoort tot de beste supercars en iedereen vindt hem geweldig. Zowel de vorige generatie als de huidige. Hij sprint in 3,6 seconden naar de 100 km/u en stopt met sprinten bij de 318 km/u. Op zich best wel geinig als je dat combineert met een elektrorockband.
Hoe komt GOOSE bij de R8?
GOOSE-frontman Mickael Karkousse zegt in de making of: ‘Er bestaan genoeg video’s waarin een auto rijdt, in de bergen of op een circuit. We proberen graag nieuwe dingen uit en houden ervan om grenzen te verleggen. Ik denk dat daar ons raakvlak met Audi ligt. De uitdaging was allesbehalve evident, maar met behulp van de technici zijn we erin geslaagd de R8 te laten zingen. Het nummer houdt het midden tussen een optreden en een kunstinstallatie waarin we elkaar uitdagen en uiteindelijk tot een mooi samenspel komen. Ja, we hebben er een vijfde bandlid bij, eentje die kan excelleren in accelereren.’
Het nummer is opgenomen in een goed geïsoleerde ruimte, om het geluid van de R8 extra goed op te kunnen vangen. In de clip zie je een voet van een man (die we blijkbaar niet mogen zien) op en neer gaan op het ritme van de muziek.
De Audi R8 debuteert in een band en dit is de clip:


Audi-rijder parkeert asociaal op twee vakken in Amsterdam, maar hoeft geen boete te betalen

We hebben de Audi R8 niet genoeg gewaardeerd toen ie nog leefde, en nu is ie dood

Audi gaat geen leuke auto’s meer bouwen voor de liefhebber

HGP Audi R8 heeft bijna twee keer zo veel pk als origineel

Abt XGT review: Hoe rijdt de straatlegale R8-raceauto op de openbare weg?

Is de nieuwe Audi A5 Avant de moeite waard om er een SUV voor te laten staan? (review)

Je verwacht het niet, maar deze bijna nieuwe Audi A8 (met W12) is nu ineens een heel verstandige aankoop

Audi vindt de stengel achter het stuur opnieuw uit – zo werkt de nieuwe richtingaanwijzer

Audi gelooft ineens minder in elektrische auto’s, gaat 10 jaar langer door met verbrandingsmotoren

Met de nieuwe Audi Q3 hoef je eigenlijk nooit meer te tanken

Dit is de nieuwe auto van Koning Willem-Alexander (en die is bijzonderder dan het lijkt)

Is de Porsche 911 Carrera GTS Cabrio precies de 911-versie die je moet hebben? (review)

Is de Ford Mustang GT met V8 die 81.051 euro aan belasting waard? (review)

Het wordt binnenkort een heel stuk aantrekkelijker om een oude Honda NSX te kopen

Deze schitterende Jaguar heeft een bijzondere verrassing onder de motorkap en het is geen elektromotor

Een van de (geflopte) droomauto’s van vroeger is nu extreem betaalbaar geworden

De Morgan Supersport gaat enorm met zijn tijd mee, maar rijdt het nog als een echte Morgan? (review)

Ondanks zijn prijs is de duurste auto in het Golf segment een enorm succes

Is de Porsche 911 Carrera GTS Cabrio precies de 911-versie die je moet hebben? (review)

Er is één (prijzige) optie die je altijd bij BMW moet bestellen, want het maakt je auto veel meer waard

Is de nieuwe Audi A5 Avant de moeite waard om er een SUV voor te laten staan? (review)

Humor: Deze dikke BMW heeft eigenlijk een piepklein motortje

Mercedes komt toch weer met een gloednieuwe V8-motor (en die gaat nooit meer uit productie)

Vanaf vandaag moet je ineens op cursus om sommige PHEV’s en EV’s te mogen rijden – dit moet je weten

Als je een Volkswagen of Opel hebt, is het hitteprotocol in Nederland nog belangrijker

Huh? Je raadt echt nooit wat nu ineens weer de bestverkochte auto van Nederland is

Ondanks zijn prijs is de duurste auto in het Golf segment een enorm succes

Deze auto moet 20 miljoen opbrengen, maar heeft verweerde koplampen, is dat erg?
