
Beetje vocht in de lampen, een stuk van de zijskirt mist en de motorkap kan een zetje gebruiken. Zelfs het interieur ziet er nog piekfijn uit. Wat kan er mis zijn met deze Audi RS Q8 dat hij niet meer verkocht kan worden? Samen met roest een van de meest terminale aandoeningen voor een auto: waterschade. Als je de foto’s hieronder ziet, is het plaatje compleet. Dit is de Audi RS Q8 die in de eerste maand van dit jaar de plomp in reed bij Reeuwijk.
Over dat de Audi RS Q8 vrij nieuw was, bestond geen twijfel. Hoe nieuw precies wordt duidelijk door de advertentie van De Ooyevaar Autodemontage; op de teller staat slechts 1.429 kilometer. De auto stond nog geen maand op kenteken. De schade aan de auto, waarbij het water tot boven de voorwielen stond, is ernstig genoeg om de Audi RS Q8 van 249.000 euro af te schrijven. Waarschijnlijk ook omdat Audi het risico niet wil nemen dat de auto over een paar jaar allemaal vage klachten krijgt.
De 4,0-liter V8 met 600 pk is waarschijnlijk nog in orde, meent het demontagebedrijf. ‘Staat niet vast, draait nog rond en heeft in het water zelfs nog een stuk gereden tot de eigenaar hem zelf heeft uitgeschakeld. De motor wordt nog door een revisiebedrijf helemaal nagelopen zodat wij deze met garantie kunnen verkopen. De prijs zal tussen de 12.500 en 15.000 euro zijn voor de complete motor’, meldt het bedrijf aan TopGear.
Als je nog een setje 23-inch Audi-velgen zoekt met bijna nieuwe banden, dan zit je hier goed. Het interieur ziet er op de foto’s nog top uit en die stoelen passen ongetwijfeld met wat moeite in een andere Audi, net als het stuur. Wel eerst even goed laten drogen. Een setje rode gordels misstaat ook vast niet in een Q8 TDI. Een handige botanist weet vast raad met de koplampen – of hang het volledige front in je slaapkamer.
Audi RS Q8 in de sloot
3 reacties op “Beroemde Audi RS Q8 met waterschade in stukjes te koop”
Geef een reactie Reactie annuleren
Meer van TopGear


Audi RS Q8 Performance: zo rijdt de sterkste Audi met verbrandingsmotor

Abt geeft je Audi Q8 een bozer gezicht en 70 pk extra

Audi wil vroegtijdig stoppen met de elektrische Q8 (en dat heeft grote gevolgen in België)

Audi RS Q8 Performance is de snelste SUV op de Nürburgring Nordschleife

De V8 van de Audi RS Q8 Performance is de sterkste benzinemotor van Audi Sport ooit

Audi A6 e-hybrid maakt de benzineversies compleet overbodig

De stijlvolste Audi RS 6 had een foute eigenaar en kan nu van jou zijn (voor weinig?)

Goed reactievermogen van politieagent bij achtervolging (180+) voorkomt een hoop ellende

Audi overwoog ooit om de minst betrouwbare motor ooit te gebruiken (en dat was geen dom idee)

Hoe je met heel weinig moeite een miskoop kunt voorkomen bij een tweedehandsauto

Koopje: deze dikke Audi kost nu al net zo weinig als een Dacia Spring

Koopje: deze dikke Audi kost nu al net zo weinig als een Dacia Spring

Speciale Audi RS Q8 heeft een interieur dat 74.900 euro kost (dus zonder auto)

Waarom de Renault Espace nu al een ingrijpende facelift heeft gekregen

De BMW X5 heeft de interessantste constructie voor een reservewiel ooit

Opmerkelijk: Bentley wil juist niet veel auto’s verkopen (maar wat dan wel?)

Audi RS Q8 Performance: zo rijdt de sterkste Audi met verbrandingsmotor

Kleine krasjes zorgen voor een rekening van bijna 10.000 euro – en dat zorgt voor een interessant dilemma

Deze Volvo-rijder heeft in ieder geval een heel sterk verhaal voor thuis (maar of ie daar blij mee is…)

De politie heeft helemaal geen snelle Audi’s nodig om vlotte huur-Golfjes te pakken

Ben jij meer geld kwijt bij een botsing met een Ferrari dan met een Suzuki? Of maakt dat niet uit?

Politie tikt (keurig) een auto van de weg, maar de reactie van de bestuurder is nog wel het bijzonderst

Tientallen achtergelaten Audi’s, BMW’s en Porsches worden met bulldozer opgeruimd (en met een goede reden)

BMW gaat door met auto van het formaat tweekamerappartement

Audi A6 e-hybrid maakt de benzineversies compleet overbodig

Beter en iets minder lelijk: kan de BMW iX xDrive45 overtuigen? (review)

Het gaat niet goed met Volkswagen want ze verkopen juist te veel elektrische auto’s

Volkswagen viert de 50e verjaardag van de Polo maar maakt daarbij een foutje

Het lijkt erop dat er straks Chinese auto’s uit de Duitse fabrieken van Volkswagen komen

Ga even zitten, er is slecht nieuws: de eerste elektrische Ferrari wordt niet dit jaar onthuld

De langste autotunnel ter wereld komt in Europa en het maakt je reistijd 10 uur (!) korter

De EU versoepelt CO2-regels voor autofabrikanten, maar wat betekent dit voor jou?

Eigenaren van auto zijn boos, want ze zijn ineens 600 pk kwijt na software-update

Opmerkelijk: bepantserde limo voor president heeft een (kwetsbaar) stoffen dakje

Beste
Waar kan ik de onderdelen van de RS Q8 met waterschade kopen?
Zouden de 4 velgen met banden nog beschikbaar zijn?
Waar staat hij te koop dan?
Lezen