
Zou je het deze dealer vragen, dan heeft Ajax afgelopen zondag slechts ‘een beetje verloren’, hebben ze bij Viaplay last van ‘een kleine tegenslag’ en doet Verstappen het ‘best leuk in de F1’. Dezelfde dealer meent dat deze Opel Vivaro slechts ‘lichte achterschade’ heeft. Een beetje optimisme in deze gekke tijden is natuurlijk nooit weg – het scheelt ook dat ie niet teveel moet kosten.
Wat er precies met de Opel Vivaro gebeurd is, dat is ons niet bekend, maar we gokken zo dat er iets meer aan de hand is dan een bestuurder die een paaltje over het hoofd heeft gezien. De bus mist in ieder geval een deeltje van zijn laadruimte en met alleen een nieuwe deur, kom je er niet. Voor de APK zul je in ieder geval iets met het achterlicht moeten doen. De kentekenplaat ziet er wel nog oké uit.
Wat kost de bus met ‘lichte achterschade’?
Als we nóg een gok mogen wagen, dan zouden we er geld op zetten dat dit busje over de grens verdwijnt om daar rechtgetrokken te worden om nog tien jaar door te gaan. Op de kilometerteller staat net geen twee ton, dus voor Oost-Europese begrippen is ie pas net ingereden. Voor 1.999 euro kun je hem ophalen bij het exportbedrijf Vlashuizen in Eindhoven.
2 reacties op “Haha: Dealer verkoopt busje met ‘lichte achterschade’”
Geef een reactie Reactie annuleren
Meer van TopGear


Opel heeft nu een auto met AWD die sneller is dan de legendarische Opel Calibra Turbo 4×4

Hoe goed is een Opel Calibra Turbo uit 1992 als je hem vandaag rijdt?

Van deze toffe auto was je allang vergeten dat ie bestond, maar hij is nu verrassend betaalbaar

Een Opel-bestuurder werd met 696 km/u (!) geflitst in België – zo hoog was de boete die hij kreeg

Dit busje werd ontwikkeld door Porsche, en nu is het een spotgoedkope occasion met 200 pk

Met deze Mercedes-bus mogen klusjesmensen gewoon alle stadscentra in

De Kia PV5 komt naar Nederland en heeft een bijzonder originele voorkant

Waarom hoeven Flixbus-chauffeurs eigenlijk helemaal geen rijbewijs te hebben?

Bij het nieuwste bedrijfsbusje van VW heeft de kale instapper al 286 pk en 560 Nm

Waarom er nu een enorme run op dieselbusjes plaatsvindt in Nederland

Deze bizarre tweekoppige bus kun je echt bestellen bij Citroën (en daar is een goede reden voor)

Zie jij (zonder te spieken) welke auto een mafklapper aan puin heeft gereden in Rotterdam?

Deze nieuwe auto’s scoren niet goed in de crashtest (en dat heeft een duidelijke reden)

Deze Seat-rijder leek heel veel geluk te hebben, maar op het laatst gaat het toch fout op de Nürburgring

Kleine krasjes zorgen voor een rekening van bijna 10.000 euro – en dat zorgt voor een interessant dilemma

Deze Volvo-rijder heeft in ieder geval een heel sterk verhaal voor thuis (maar of ie daar blij mee is…)

De politie heeft helemaal geen snelle Audi’s nodig om vlotte huur-Golfjes te pakken

Als je de komende jaren nog een diesel wil rijden, hebben we (heel) goed nieuws

De 911 Club Coupé is niet eens de duurste 911, maar toch kun je hem niet kopen

Is zo’n sportieve Volkswagen Scirocco na 17 jaar eindelijk betaalbaar geworden? Dit kosten ze nu

Dit lijkt misschien op een neppe RS 4, maar hij is echt door Audi gebouwd (en kost een stuk minder)

Dit zijn de eerste foto’s van de nieuwe snelle Mercedes van de politie (die de Audi A6 vervangt)

Je moet snel zijn als je deze Mercedes CLA met de krachtigste viercilinder ooit wilt kopen

Als je de komende jaren nog een diesel wil rijden, hebben we (heel) goed nieuws

Dit ooit in Nederland populaire automerk is bijna failliet, maar op deze controversiële manier willen ze overleven

Spotify komt net op tijd voor de zomervakantie met een zeer handige feature voor in de auto

In deze provincie heb je de grootste kans om achter een langzame caravan te zitten

Met deze eenvoudige aanpassingen maak jij je betaalbare stationwagon lekker dik

Om nou te zeggen dat het lichte schade is, is nogal kort door de bocht. Maar om het als wrak van de weg te bestempelen ook. Deze schade kan waarschijnlijk prima worden gerepareerd en dan heb je weer een prima en veilige bus die weer een tijd mee kan.
Dat poliert waarschijnlijk gewoon uit zoals ze zeggen.
Gaat waarschijnlijk naar het buitenland en binnenkort komt deze in fonkelnieuwe staat terug, “ongevalvrije wagen”…