
Voor Lamborghini kan het nieuwe jaar beginnen. Zowel de Gallardo als de Murciélago LP640 zijn voor 2008 op enkele punten verbeterd. Bij beide auto’s is er wat geschaafd aan het interieur, de standaarduitrusting werd iets uitgebreid en als klap op de vuurpijl geeft Lamborghini je voortaan drie jaar garantie. Zonder kilometerbeperking.
Heel schokkend zijn de wijzigingen overigens niet. Voor de Gallardo blijft een en ander beperkt tot de toevoeging van een boordcomputer en verwarmbare buitenspiegels, ander stiksel in de stoelen en een beige softtop voor de Gallardo Spyder. En voor muziekfanaten is er goed nieuws, want voortaan kun je in de Gallardo en de Murciélago je iPod aansluiten op de geluidsinstallatie.
In de Murciélago krijg je verder nog een navigatiesysteem en een stuurwiel dat is afgewerkt met geperforeerd leer. Nog meer schokkend nieuws? Nauwelijks, of het moet zijn dat we in het interieur hier en daar wat extra carbonfiber ontwaren. En als je gaat voor de Roadster, dan kun je voortaan kiezen voor een donkerblauw of grijs dak.
Meer van TopGear


Deze 83-jarige vrouw racet nog doodleuk mee met een Gallardo en een 911 GT3 RS

De berichtgeving over de gecrashte Lamborghini in Brabant is best grappig

Gasten leggen een zes-in-lijn diesel in een Lamborghini Gallardo

Lamborghini Gallardo Superleggera crasht op Peugeot 107 op de A16

Lamborghini Gallardo: een van de succesvolste Lambo’s ooit

Amerikanen bouwen betere Lamborghini dan dat Lamborghini zelf doet

Zie jij welke echte Lamborghini er onder deze supercar zit?

Tedson Motors Etna is de mooiste en duurste Lamborghini Gallardo

Gepersonaliseerde kentekenplaten mogen niet in Nederland, maar deze eigenaar had geluk

Man vervangt V10 van Lamborghini Huracán met simpele Honda-motor (met een goede reden)

Bijzonder dure en fraaie supercar extreem aangepast: mag dat wel?

De oudste auto’s die je nieuw in Nederland kunt kopen, komen nog uit de tijd van MSN Messenger

Dit is de echte reden waarom de Fiat Multipla er zo lelijk uitziet (want er zit een gedachte achter)

Amerikanen bouwen betere Lamborghini dan dat Lamborghini zelf doet

Sinds vorig jaar wil plotseling niemand meer een Fiat 500, daarom doet het merk iets (geniaals) wat je nog nooit eerder zag

Is zo’n beeldschone Alfa Romeo 4C na 12 jaar eindelijk betaalbaar geworden? Dit kosten ze nu

Ga even zitten, er is slecht nieuws: de eerste elektrische Ferrari wordt niet dit jaar onthuld

Is zo’n briljante Audi R8 na 19 jaar eindelijk betaalbaar geworden? Dit kosten ze nu

ANWB waarschuwt dat je laadbeurt in het buitenland ineens 480 euro kan kosten als je niet oplet

De oudste auto’s die je nieuw in Nederland kunt kopen, komen nog uit de tijd van MSN Messenger

Nieuwe auto’s zijn indrukwekkend, maar oude auto’s kun je tenminste nog zelf repareren

Dit is de echte reden waarom de Fiat Multipla er zo lelijk uitziet (want er zit een gedachte achter)
