
Mensen hebben een aangeboren aversie tegen onrecht. De afkeer is een evolutionair mechanisme dat er waarschijnlijk is om de stam bij elkaar te houden. Lastig verhaal, maar je vindt het ook al terug bij kapucijnaapjes – geen grap. Daarom reageren we zo fel als we vinden dat we onheus bejegend worden door bijvoorbeeld een autodealer. Dan krijgen we plots de behoefte om de auto vol te plakken met alle mankementen, of om een G-klasse uit een helikopter te werpen.
Het verhaal van deze platte Mercedes-AMG G 63 is tweeledig. Het begon bij een weddenschap tussen twee vloggers over een groot contract. De verliezer, dus die niet mocht tekenen, zou zijn G-klasse van 300 meter hoog laten vallen. De vlogger zou bijzonder ontevreden zijn geweest over de potente terreinauto. Hij zou ‘m sinds de aanschaf in 2018 elke maand kwijt zijn geweest voor reparaties en de Rus vergelijkt zijn frustratie met het tegen de muur willen gooien van een haperende smartphone.
De internetbekendheid, met 2,7 miljoen Insta-volgers en bijna 60.000 abonnees op YouTube, plaatste de video in de serie ‘rijke jongen mensen hebben plezier’ . Het is verbazingwekkend hoe plat de Mercedes-AMG G 63 is na de val uit de helikopter op de bevroren grond. We hebben de video vast iets doorgespoeld voor je.
G-klasse door helikopter gedumpt
Foto’s: Screenshot YouTube / Мороз Игорь
Meer van TopGear


Deze dikke bak is wereldwijd een enorme flop, behalve in Nederland (en dat is logisch)

De gemiddelde Mercedes-klant zal deze G-klasse haten, en juist daarom vinden we hem vet

Kleine G-klasse op komst, maar als je haast hebt kun je deze kopen (voor heel veel geld)

Mercedes G 580 EQ Edition One: meer vermogen dan de G63, meer koppel dan de diesel

Deze retro-wielen zijn de ideale upgrade voor de betere nachtapotheker

De nieuwe snelle Mercedes van de politie heeft nu al groot voordeel ten opzichte van de Audi

Is zo’n superchique Mercedes CLS Shooting Brake (X218) na 13 jaar eindelijk betaalbaar geworden? Dit kosten ze nu

Met deze AMG met vijfcilinder kun je makkelijk 1.000 kilometer op een tank halen

Deze motor weegt slechts 13,1 kilo maar levert 750 pk

Heeft de gloednieuwe Mercedes CLA als eerste géén irritante geluidjes? (review)

Mercedes CLA Shooting Brake: station die 761 km op een volle accu haalt

Nederlands stel verzint manier om 165.000 euro te verdienen aan de verzekering (maar loopt gelukkig tegen de lamp)

Zie jij (zonder te spieken) welke auto een mafklapper aan puin heeft gereden in Rotterdam?

Deze nieuwe auto’s scoren niet goed in de crashtest (en dat heeft een duidelijke reden)

Deze Seat-rijder leek heel veel geluk te hebben, maar op het laatst gaat het toch fout op de Nürburgring

Kleine krasjes zorgen voor een rekening van bijna 10.000 euro – en dat zorgt voor een interessant dilemma

Deze Volvo-rijder heeft in ieder geval een heel sterk verhaal voor thuis (maar of ie daar blij mee is…)

Hier kunt je nu al de volledige kaart van GTA 6 bekijken, ruim voordat de game uitkomt

Laat die gebruikte BMW 3-serie staan en koop een andere sedan met 260 pk voor slechts 6.000 euro

‘Waarom hebben auto’s nooit een V4-motor, maar motorfietsen wel?’

In Noorwegen komt nóg een grootste tunnel in zijn soort, maar niet voor auto’s of treinen

Kijk hoe de Duitsers een brug van 70 meter hoog en 485 meter lang als één geheel verhuizen
