

Wat jullie kopen, wat jullie willen kopen en wat je moet kopen. De samenvatting van vandaag
De dag zit er weer op. Door het spervuur aan nieuw heb je misschien wat gemist. Hier een snelle samenvatting.
Dit bericht deelden jullie massaal op Facebook, Whatsapp en niet op Twitter. Want dat doet niemand meer. Blijkbaar willen jullie allemaal een pick-up met 799 pk. Toevallig lekte ook de details over zijn 750 pk-sterke broer: de Mustang Shelby GT500.
De Renault Clio is de bestverkochte auto van 2017. De Golf is op de lijst van bestverkochte auto’s van 2017 verdrongen naar de tweede plek en de Polo staat helemaal zielig op plek acht.
Deze twee bijzonder leuke auto’s kocht vorig jaar letterlijk niemand. Tenminste, niet nieuw. En compleet logisch: de auto’s zijn de markt uit geprijsd door de BPM en BTW.
Wat blijkt? Al die jaren heb je te veel betaald voor je autobanden. Je kunt er met groot gemak 25 procent op besparen. Check de lifehack.
Reacties