
Je zou kunnen beargumenteren dat een crash altijd wat ongelukkig is, maar in dit geval is ie wel héél ongelukkig. Deze Duitse Volkswagen Golf heeft het grootste deel van de Nürburgring keurig overleeft, maar kort voor de Kleines Karussell gaat het fout. Geen zorgen, het loopt op flink wat blikschade na goed af.
De bestuurder tikt naar eigen zeggen lichtjes de rem aan in de bocht waardoor de auto uit balans raakt. De achterkant van de Golf wil de voorkant inhalen, en de bestuurder kan de auto niet meer houden. Door de hoge kerbstones komt de rechterzijde van de Golf omhoog en de auto begint te rollen.
Door de rolbeweging vliegt de Golf uiteindelijk over de vangrails heen. Gelukkig staat er voor deze scenario’s nog een stevig hekwerk tussen het circuit en de bomen. De bestuurder meldt dat hij ongedeerd is. Hij laat aan TopGear weten dat het hem nog niet bekend is of ze het hekwerk en de vangrail hebben vervangen. Als ze het laten staan, heeft ie toch een klein geluk bij een ongeluk.
Meer van TopGear


Zo klinkt het als je voor 5.000 euro een Volkswagen Phaeton W12 koopt en de dempers verwijdert

Niet alleen terugroepacties voor airbags: ook Volkswagen roept auto’s terug wegens veiligheidsproblemen

Tweedehandsje? Zoveel (of weinig) actieradius verliest een elektrische Volkswagen elke 20.000 kilometer

In deze populairste elektrische Volkswagen gaan de buren denken dat je gewoon een benzinemotor hebt

Is zo’n sportieve Volkswagen Scirocco na 17 jaar eindelijk betaalbaar geworden? Dit kosten ze nu

Waarom deze oude VW Golf met verkleurde bumpers 18.500 (!) euro moet kosten

Nederlander bouwt oude Volkswagen Golf van de Wegenwacht terug naar dienststaat

Deze VW Golf met Volvo-vijfcilinder doet 0-250 in minder dan 10 seconden

Volkswagen Golf CityStromer is de eerste e-Golf

VW Golf VR6 krijgt klapband bij 350 km/u op rollenbank

Lolreclame: Volkswagen en het oude vrouwtje

Deze Seat-rijder leek heel veel geluk te hebben, maar op het laatst gaat het toch fout op de Nürburgring

De Nürburgring gaat op bepaalde dagen auto’s verbieden (en dat is een goede keuze)

Schokkende beelden: de eerste crash op de Nürburgring van 2025 is nu al een feit

Is het terecht dat de BMW-rijder de schuld krijgt van deze crash op de Nürburgring?

Je ziet gelijk waarom deze kansloze Mercedes-rijder bijna crasht op de Nürburgring

Geniet 10 minuten van faals en crashes op de Nürburgring

Nederlands stel verzint manier om 165.000 euro te verdienen aan de verzekering (maar loopt gelukkig tegen de lamp)

Zie jij (zonder te spieken) welke auto een mafklapper aan puin heeft gereden in Rotterdam?

Deze nieuwe auto’s scoren niet goed in de crashtest (en dat heeft een duidelijke reden)

Deze Seat-rijder leek heel veel geluk te hebben, maar op het laatst gaat het toch fout op de Nürburgring

Kleine krasjes zorgen voor een rekening van bijna 10.000 euro – en dat zorgt voor een interessant dilemma

Deze Volvo-rijder heeft in ieder geval een heel sterk verhaal voor thuis (maar of ie daar blij mee is…)

Elektrische BMW’s gaan binnenkort geweldig klinken (zodat jij er ook een wilt kopen)

De Brabus 1000 is sneller dan menig Ferrari, maar heeft nog één groot voordeel

De BMW M5 (E39) had bijna niet die heerlijke V8 gehad – dit is het verhaal

Als je goedkoop boodschappen wil doen in Duitsland, heb je aan je rijbewijs niet voldoende

Speciale feest-Volkswagen met 326 pk komt nu ook naar Nederland

Kijk hoe de Duitsers een brug van 70 meter hoog en 485 meter lang als één geheel verhuizen

Deze BMW E30 met 1.000 pk klinkt zo goed dat de politie zelfs even een compliment moet geven

Als je een auto ziet met een gat in de koplamp, hoef je het stoplichtsprintje niet aan te gaan

Deze Volvo-rijder heeft in ieder geval een heel sterk verhaal voor thuis (maar of ie daar blij mee is…)

Goed reactievermogen van politieagent bij achtervolging (180+) voorkomt een hoop ellende

Politie tikt (keurig) een auto van de weg, maar de reactie van de bestuurder is nog wel het bijzonderst
