
Ja, dit is een Aston Martin Vantage AMR Pro die je op de openbare weg mag rijden zonder dat die direct in beslag wordt genomen door ome agent. Wel wensen we je veel succes met drempels en kuilen in de weg, want bodemvrijheid kent deze AMR Pro niet. Een extra grote bocht maken om fietsers heen is ook wel handig. De vleugel is zo groot dat je er waarschijnlijk een vliegbrevet voor nodig hebt.
We adviseren je van te voren even aan appje te sturen in de buurtap. Je omwonenden zijn wel een waarschuwing verschuldigd voordat je de V8 in de ochtend start. Onder de kap ligt de bekende 4,7-liter V8 met 516 pk. Dat vermogen hoor je uit beide uitlaten komen die niet veel dempende werking hebben bij een AMR Pro. Een sprintje naar de 100 km/u kost je net iets minder dan vier seconden, als je tractie hebt natuurlijk.
Hoe wild de Aston Martin Vantage AMR Pro er van de buitenkant uit ziet, zo bescheiden is het interieur. Oké, er zit een rolkooi in, maar verder oogt het interieur erg luxe. Er is een normaal stuur en een deftig middenconsole met zelfs een bekerhouder en USB-C-poorten. Het alcantara ziet er nog zo goed als nieuw uit. Dat komt doordat het dat ook is. Er is nog geen 190 kilometer in gereden.
Wat kost de Aston Martin Vantage AMR Pro?
Denk je nu, ik wil een lastpost zijn voor mijn buren of ik wil gewoon een unieke auto hebben, dan is dit je kans. De Aston Martin Vantage AMR Pro staat te koop in Engeland bij H.R.Owen. Even wachten tot de pond goed staat ten opzichte van de euro en hij kost je iets meer dan 7 ton. Dan heb je wel een vechtmachine die je mag gebruiken op de openbare weg, om mee te cruisen natuurlijk.
NIEUWSBRIEF
Het laatste autonieuws, de meest recente tests en exclusieve auto-content rechtstreeks in je mailbox. En als je wilt kunnen wij je ook op de hoogte houden van aanbiedingen van onze partners.
Meer van TopGear


Is de Aston Martin Vantage eindelijk beter dan de Porsche 911 Turbo S?

Speed Week 2024: coupés op het circuit

Is deze nieuwe AM Vantage F1-safetycar wel snel genoeg voor Max Verstappen?

De nieuwe Aston Martin Vantage is krachtiger dan de 911 Turbo S

Aston Martin verdient leuk aan de F1, maar niet per se aan het raceteam

De verkoopdoelstelling van de Aston Martin Vanquish Volante is wel érg optimistisch

De TopGear Aston Martin Special is uit!

Wat zou jij over hebben voor deze originele Aston Martin Cygnet met V8?

Rijke klanten haten elektrische auto’s, willen alsnog een V8 (of V12)

Op deze opvallende manier gaat Aston Martin voor het eerst in 112 jaar duurzaam winstgevend worden

Dat Aston Martin beter wil zijn dan alle andere merken, blijkt wel uit het bijzondere dak van de V8 Vantage Roadster

Deze auto kost nu nog nieuw 115.000 euro, maar tweedehands slechts 16.000 euro

De verkoopdoelstelling van de Aston Martin Vanquish Volante is wel érg optimistisch

De Morgan Supersport is net zo duur als een Dacia Jogger (in de wegenbelasting)

De Jaguar Type 00 (van die bijzondere reclame) is in het echt ook heel apart

De TopGear Aston Martin Special is uit!

Ben jij succesvolle linksback bij een voetbalclub, dan is dit je nieuwe auto

De verkoopdoelstelling van de Aston Martin Vanquish Volante is wel érg optimistisch

Toyota haalt de Supra uit productie: dit betaalde een Nederlander voor het allerlaatste model

De Morgan Supersport is net zo duur als een Dacia Jogger (in de wegenbelasting)

Een van de mooiste Audi’s van dit moment is tweedehands wel heel goedkoop aan het worden

Ook al heb je heel veel geld, je kunt de Nissan GT-R niet meer bestellen

De nieuwe politie-Mustangs zijn opmerkelijk genoeg trager dan onze Mercedes-diesels

De eerste nieuwe Alpina is bekend (en het is niet een SUV)

Maserati supercar hommage is een stuk moderner dan je zou denken

Met een paar aanpassingen kost deze kleine hatchback meer dan 100.000 euro

De meest legendarische velgenfabrikant is nu eindelijk gered door een verrassende partij

Waarom de Kia EV3 met extreem grote velgen een typisch Nederlands fenomeen is
