
De Audi RS 6 eigenlijk alles wat je van een allround auto kunt wensen. Hij is mooi, ruim, praktisch en luxe, compleet wars van welke vorm van compromissen dan ook, en snel – enorm snel. Tegelijkertijd is ie goedmoedig, vriendelijk en vergevingsgezind. Alleen een beetje prijzig. En daar is nu ook een oplossing voor.
Want Carlink biedt nu opnieuw vijfentwintig Audi’s RS 6 Performance aan met 25 procent korting. Dan hou je geld over om ‘m langs Litchfield te sturen voor wat extra pk’s.
Het autobedrijf van Chiron-eigenaar Jeroen dan den Berg kocht het zwikje Audi’s in met een totaalvermogen van 15.125 pk. Vermoedelijk kreeg het bedrijf een fijne bulkkorting, en dat vertaalt zich weer naar een aantrekkelijk aanbod voor jou.
Zes gratis RS 6’en
Als je alle exemplaren koop, krijg je er dus zes-en-een-kwart RS 6 gratis. Waarvan je er vast ééntje kunt missen aan de gever van deze kooptip (ah, toe). Gelukkig kun je er ook gewoon ééntje kopen met dezelfde korting. Kun je tenminste nog tanken.
Wat betreft velgen heb je geen keus, maar als je snel bent kun je nog een kleur kiezen. Wij adviseren – altijd – de kleur Nardo Grey. De netto catalogusprijs begint normaal (dus bij Audi zelf) bij 102.908 euro.
Na BPM en BTW is dit in Nederland 165.050 euro. Op deze exemplaren zit nog een flinke bult opties (keramische remmen, dik audiosysteem), dus tel er nog maar wat maandsalarissen bij op. Wat het jou uiteindelijk zal kosten, moet je bij Carlink zelf eventjes vragen. De auto’s staan nog niet op kenteken, trouwens.
Meer van TopGear


De stijlvolste Audi RS 6 had een foute eigenaar en kan nu van jou zijn (voor weinig?)

Hoe je met heel weinig moeite een miskoop kunt voorkomen bij een tweedehandsauto

Dit lijkt de saaiste Audi A6 die je nu kunt kopen, maar toch wil je hem hebben

De nieuwe Audi A6 (2025) is er nu ook als sedan, maar deze wil je nu nóg niet bestellen

Dit is de nieuwe (en prachtige) Audi A6 – en hij heeft niet de motor die je zou verwachten

Audi A6 e-hybrid maakt de benzineversies compleet overbodig

De stijlvolste Audi RS 6 had een foute eigenaar en kan nu van jou zijn (voor weinig?)

Goed reactievermogen van politieagent bij achtervolging (180+) voorkomt een hoop ellende

Audi overwoog ooit om de minst betrouwbare motor ooit te gebruiken (en dat was geen dom idee)

Hoe je met heel weinig moeite een miskoop kunt voorkomen bij een tweedehandsauto

Koopje: deze dikke Audi kost nu al net zo weinig als een Dacia Spring

De stijlvolste Audi RS 6 had een foute eigenaar en kan nu van jou zijn (voor weinig?)

Het is onmogelijk om te ontsnappen aan deze methode om hardrijders te pakken (behalve met een cabriolet)

Deze Audi RS 6 werd geveild door de overheid, en staat nu bij een bekend (of berucht?) adresje

Koopje? Zo kun jij met een leuke korting de Audi RS 6 GT kopen

Audi gaat zelf aan de tuning en komt met de dikste RS 6 tot nu toe

Dit is jouw kans om (voor weinig?) een Audi RS 6 te kopen met een bijzondere afkomst

BMW gaat door met auto van het formaat tweekamerappartement

Audi A6 e-hybrid maakt de benzineversies compleet overbodig

Beter en iets minder lelijk: kan de BMW iX xDrive45 overtuigen? (review)

Het gaat niet goed met Volkswagen want ze verkopen juist te veel elektrische auto’s

Volkswagen viert de 50e verjaardag van de Polo maar maakt daarbij een foutje

Het lijkt erop dat er straks Chinese auto’s uit de Duitse fabrieken van Volkswagen komen

Dit Europese land verbiedt caravans en campers bijna helemaal door het parkeren ervan illegaal te maken

De wegenwacht waarschuwt voor oplichtingstruc in het buitenland waar je heel makkelijk intrapt

Als een auto slecht scoort bij de crashtests, is het dan eigenlijk wel een onveilige auto?

Zie jij (zonder te spieken) van welk merk deze iets te ruige stationwagen is?

Kleine krasjes zorgen voor een rekening van bijna 10.000 euro – en dat zorgt voor een interessant dilemma

De politie hoeft niet verder te zoeken de vervanger van de Volvo is gevonden. Deze zijn veel beter dan een normale Audi A6.
het zou ook zomaar kunnen dat deze voor de klpd zijn, die zijn bezig het wagenpark volvo’s te vervangen voor dit speeltje, zodat ze criminelen in audi rs ook bij kunnen houden ik vraag het me toch echt af of dat ook gebeurt, hoeveel vd politie porsches zijn er geeindicht achterop een vrachtwagen of in de vangrail laten we dan maar hopen dat ze met een 4×4 quatro systeem wat meer op het zwarte blijven