Ford is goed in het lanceren van meertrapsraketten. Eerste de driedeurs
Verve-concept, daarna de eerste foto’s van de definitieve nieuwe Fiesta evenals als
driedeurs. Tja, dan moet je op Genève nog wat extra laten zien. Wat dacht je van een Fiesta vijfdeurs. Ziet er wel goed uit, duidelijk vlotter dan het huidige bejaardengebakje. De daklijn lijkt behoorlijk laag en daardoor oogt de auto sportief, net zoals de Mazda2.
Er is veel werk gemaakt van gewichtsbesparing. Maar ook op de Fiesta duurt het wachten nog lang. In oktober komt ie in de showroom. En bij wie de huidige Fiesta precies in de garage past, hoeft niet bang te zijn, deze auto is eindelijk eens niet gegroeid.
O ja, belangrijk voor wie milieuvriendelijk wil zijn, er komt ook een Econetic-versie met een CO2-uitstoot onder de 100 g/km (diesel).
NIEUWSBRIEF
Het laatste autonieuws, de meest recente tests en exclusieve auto-content rechtstreeks in je mailbox. En als je wilt kunnen wij je ook op de hoogte houden van aanbiedingen van onze partners.