
Even een kleine variatie op de raadplaat vandaag. Geen onbekend Chinees model, maar een bekend model, dat een onvrijwillige facelift kreeg van een Rotterdams paaltje. De bestuurder van deze Mercedes-AMG sloeg afgelopen weekend op de vlucht voor de politie, maar het talent was op voordat de achtervolging voorbij was. Op de Coolsingel was de aantrekkingskracht van een paaltje te groot voor deze AMG. Gelukkig raakten geen onschuldige mensen gewond.
De grote vraag is: zie jij welk type AMG dit is? We geven alvast wat hints: check de kunststof randen rond de wielen. Ook zijn de spiegels nog het oude model met de twee ledstripjes. Fijnproevers hebben het al lang gespot: dit is een Mercedes-AMG GLA 45. En dan wel eentje van de X156-generatie die van 2013 tot en met 2020 gebouwd is. Aan de echte kenners om te zeggen of dit de facelift is of niet. De Mercedes-AMG GLA 45 heeft 360 of 381 pk, afhankelijk van de uitvoering.
De AMG reed met 160 door Rotterdam
De politie van Rotterdam schrijft: ‘Die auto reed met minimaal 130 km/u over de Erasmusbrug en negeerde het rode verkeerslicht. De collega had zijn optische en geluidssignalen aangezet, maar dit schrok de bestuurder niet af. Dit mondde dus uit in een achtervolging. Met snelheden van 140 tot 160 km/u door het centrum van Rotterdam scheuren, kan nooit goed aflopen. En dat blijkt, want de bestuurder raakt de macht over zijn voertuig kwijt en crasht op de Coolsingel tegen een paal.’

De bestuurder gaf niet op: ‘Ook dát schrikt de beste man niet af, want hij gaat verder met de benenwagen. Vanwege de capriolen die de man uithaalde, kon hij als verdachte van artikel 5a van de Wegenverkeerswet 1994 worden aangemerkt.’ Ook gooide de man een telefoon weg. Zowel de telefoon als de auto zijn in beslag genomen voor onderzoek. De bestuurder mocht in ieder geval zijn rijbewijs inleveren.
6 reacties op “Zie jij (zonder te spieken) welke auto een mafklapper aan puin heeft gereden in Rotterdam?”
Geef een reactie Reactie annuleren
Meer van TopGear


Mercedes GLA 200

Mercedes GLA: 1e rij-indruk

Mercedes-AMG GLA 45 S is hoog en heet

De nieuwe Mercedes GLA is hier

Mercedes-AMG GLA 45 crasht na onderstuur

Je moet snel zijn als je deze Mercedes CLA met de krachtigste viercilinder ooit wilt kopen

Mercedes komt toch weer met een gloednieuwe V8-motor (en die gaat nooit meer uit productie)

Mercedes AMG GT XX: nog minder cilinders dan de C 63 AMG, maar wel meer vermogen

Dat is lef hebben: deze veertig jaar oude Mercedes gaat 24 uur mishandeld worden

Dit rijdende kunstwerk met tentdak is smaakloos, maar haalt wel 250 km/u

Van deze onverwoestbare sedan was een extra voordelige versie

Zie jij (zonder te spieken) van welk niet-Chinese automerk deze nieuwe SUV is?

Gespot in Nederland: deze auto is ruim 1 miljoen keer verkocht, maar toch ken jij ‘m niet

Zie jij welke auto van een bekend Duits merk hier rijdt? De naam raad je sowieso niet

Zie jij (zonder te spieken) van welk automerk deze Tesla-tegenhanger is?

Zie jij (zonder te spieken) van welk bekend automerk deze SUV is?

Zie jij (zonder te spieken) van welk bekend automerk deze SUV is?

Deze nieuwe auto’s scoren niet goed in de crashtest (en dat heeft een duidelijke reden)

Deze Seat-rijder leek heel veel geluk te hebben, maar op het laatst gaat het toch fout op de Nürburgring

Kleine krasjes zorgen voor een rekening van bijna 10.000 euro – en dat zorgt voor een interessant dilemma

Deze Volvo-rijder heeft in ieder geval een heel sterk verhaal voor thuis (maar of ie daar blij mee is…)

De politie heeft helemaal geen snelle Audi’s nodig om vlotte huur-Golfjes te pakken

Ben jij meer geld kwijt bij een botsing met een Ferrari dan met een Suzuki? Of maakt dat niet uit?

Je kunt deze week een brief van de politie ontvangen (en dat is nog erger dan een boete)

‘Mag je een lampje aanzetten in de auto tijdens het rijden of je krijg je dan echt een boete?’

Politie waarschuwt voor vluchtstrookbendes in Nederland – zo willen ze jou oplichten

Politie waarschuwt dat autodieven op zoek zijn naar één type auto: meerdere per nacht gejat

De politie heeft een creatieve nieuwe manier om in de zomer hardrijders te pakken (zonder dat je ze ziet)

Pas op: dit lijkt een verkeerscamera, maar deze nieuwe flitser deelt een van de duurste boetes uit

Deze bijzondere auto hoort niet in Nederland te zijn, en toch staat er eentje te koop

Zoveel Nederlanders gaan er daadwerkelijk met hun elektrische auto op vakantie

Je moet snel zijn als je deze Mercedes CLA met de krachtigste viercilinder ooit wilt kopen

Dit is de eerste legale elektrische step voor Nederland (en dit kost ie)

Deze nieuwe versie van de Porsche 911 ga je waarschijnlijk het vaakst zien op de weg

Oprotten met die camera
GLAfaceliftstopdetijd!
*mic drop*
Ik vermoed een rijke voetballer. En dan niet uit Amsterdam want die kennen de paaltjes. Zal er een uit Rotterdam zijn
Standaardmodel voor de Rotterdamse drugsrunner.
Het is een model van na de facelift, zie de achterlichten met horizontale strepen.
Iek vien leuuk