
Avengers, verzamel! We hebben goed nieuws over de coolste kleine elektrische crossover van Stellantis, de Jeep Avenger. De prijs van de First Edition is al bekend, maar het merk maakt nu alle prijzen bekend, en de Jeep kost minder dan bijvoorbeeld de Peugeot e-2008 en of de Opel Mokka-e. De technische basis is voor al deze auto’s ongeveer hetzelfde, dus daarom zou je dan niet de coolste nemen?
Heel binnenkort ga je de Avenger spotten in Nederland, want hij komt in het tweede kwartaal naar de showrooms. De elektrische SUV komt in vier uitvoeringen, die overigens allemaal voorwielaandrijving hebben. Alle versies krijgen een 54 kWh-batterij waardoor de actieradius van de Jeep Avenger zo’n 400 kilometer moet zijn. Ook het vermogen is bij elke versies gelijk: 156 pk.
De Nederlandse prijs van de Jeep Avenger
De goedkoopste versie heet gewoon Avenger (de Jeep Avenger Avenger?) en heeft een vanafprijs van 37.000 euro. De Longitude-versie heeft deurgrepen in de carrosseriekleur, mooiere velgen, parkeersensoren achter en een beter audiosysteem. Deze kost 38.500 euro.
De Avenger Altitude is al wat ruimer uitgerust met een groter 10,25-inch scherm, grotere velgen, skidplates rondom, een mooier stuur en adaptieve cruisecontrol, ander bekleding en nog wat zaken. Deze kost 40.500 euro.
De duurste versie is de Summit, die gaat voor 43.500 euro. Deze heeft 18-inchers, led-verlichting, getinte ruiten, sfeerverlichting, een gele strip op het dashboard, meer veiligheidsassistenten, een 360-graden camera voor parkeren en een draadloze telefoonlader.
De Jeep Avenger is aantrekkelijk geprijsd
Met deze prijzen positioneert Jeep zijn Avenger qua prijs vlak onder de Citroën Ë-C4 (vanaf 40.850 euro), Opel Mokka-E (39.749 euro), Peugeot e-2008 (38.070 euro). Al kunnen deze wel rijker uitgerust zijn voor de instapprijs. Een elektrische Hyundai Kona kost je trouwens 47.795 euro. De MG ZS EV is nog wel goedkoper met een prijs van 33.585 euro.
NIEUWSBRIEF
Het laatste autonieuws, de meest recente tests en exclusieve auto-content rechtstreeks in je mailbox. En als je wilt kunnen wij je ook op de hoogte houden van aanbiedingen van onze partners.
Eén reactie op “De Nederlandse prijs van de Jeep Avenger is best gunstig”
Geef een reactie Reactie annuleren
Meer van TopGear


Jeep Avenger e-Hybrid review: Moet je er de volledig elektrische Avenger voor laten staan?

Dankzij deze nieuwe 4xe is de Avenger nu een échte Jeep

De Jeep Avenger krijgt eindelijk vierwielaandrijving

Wat is de beste elektrische stadsauto? De Jeep Avenger of de Citroën Ami?

Waarom de Jeep Avenger onze Elektrische auto van het Jaar 2023 is

De Jeep Avenger 4xe is de ruigste uitvoering, maar heb je er ook iets aan in Nederland? (review)

Jeep Renegade e-Hybrid review: slechter dan de Avenger, maar toch zouden we ‘m kiezen

Jeep Avenger e-Hybrid review: Moet je er de volledig elektrische Avenger voor laten staan?

Jeep werkt aan een burnout-modus voor de voorwielen (en dat heeft een praktische reden)

De Jeep Wagoneer S is een elektrische SUV met 600 pk die naar Nederland komt

Dankzij deze nieuwe 4xe is de Avenger nu een échte Jeep

De Hyundai Ioniq 5 is waarschijnlijk groter dan je denkt – hoe bevalt de vernieuwde versie? (review)

Dit is de populairste Volvo van dit moment, maar dan ruimer en goedkoper. Moet je dat willen? (review)

Skoda Elroq RS is heel erg snel, maar tegelijkertijd best wel traag

Is de Dacia Bigster nog altijd een echte ‘no-nonsense’ Dacia? (review)

Waarom je niet bang (meer) hoeft te zijn dat Nissan failliet gaat

De eerste volwaardige elektrische auto krijgt nu eindelijk een opvolger

De mooiste achterruit ooit maakt misschien een comeback

De Jeep Avenger 4xe is de ruigste uitvoering, maar heb je er ook iets aan in Nederland? (review)

Tesla verdient in Europa op deze slimme wijze nog meer dan 1 miljard euro

Heeft de nieuwe Tesla Model Y het in zich om weer een bestseller te worden? (review)

De gaafste benzinemotor van de afgelopen 20 jaar komt terug

Je kunt 43.000 euro aanbetalen op een auto die al acht jaar niet geleverd wordt

De Hyundai Ioniq 5 is waarschijnlijk groter dan je denkt – hoe bevalt de vernieuwde versie? (review)

Een van de leukste ’tweede auto’s’ begint nu al heel betaalbaar te worden

De Mazda EZ-60 moet de Tesla Model Y van zijn troon gaan stoten

Deze Brabus met 647 pk is de dikste, grootste, zwaarste en snelste Smart ooit

De mooiste achterruit ooit maakt misschien een comeback

Dit is de populairste Volvo van dit moment, maar dan ruimer en goedkoper. Moet je dat willen? (review)

Boeven stelen ongemerkt 900 (!) motoren uit autofabriek, maar niemand weet hoe

De nieuwe Audi A6 (2025) is er nu ook als sedan, maar deze wil je nu nóg niet bestellen

Door deze uitvinding rij jij straks voor slechts 7 euro met de auto naar Berlijn

Tien jaar later kunnen eigenaren van Volkswagen-diesels nog steeds vergoeding krijgen voor de dieselgate

We hebben nog wat te zeuren over koolstofvezel, nu het nog niet verboden is

Leuk stoer ding