
Het is een zwaar jaar voor Lamborghini Huracáns in Nederland. Ruim een maand geleden parkeerde een bestuurder een huur-Lambo in de vangrail, om daarna te vluchten. Kort geleden reed iemand zijn Huracán in een Dixi-toilet en afgelopen weekend parkeerde iemand een Huracán in een stilstaande Urus. Volgens omstanders zijn allebei de Lambo’s afkomstig van een huurbedrijf en beide auto’s zouden gehuurd zijn voor een bruiloft.
De toedracht van het ongeluk is simpel en voorspelbaar. ‘De Urus stond geparkeerd en de Huracán deed launch control. De Huracán verloor toen grip, belandde in een slip en knalde vol tegen de Urus aan’, zegt Stan. Deze grijs-met-oranje Lambo is niet de eerste die op die manier schade opliep, en het zal niet de laatste zijn. Zo op het oog lijkt het erop dat de schade wel gerepareerd kan worden.
Huracán Avio
De grijze Lamborghini is een Huracán Avio, een speciale uitvoering waarvan er slechts 250 zijn gemaakt. Je herkent de Avio aan de twee strepen over de lengte van de auto en de ‘L 63’-sticker op de deur. De auto eert de diverse divisies van de Italiaanse luchtmacht; er bestaan blauwe en grijze exemplaren. De V10 in deze Huracán produceert 610 pk en het vermogen gaat naar alle wielen. De witte Urus is gewoon een witte Urus.
Meer van TopGear


Ook al heb je veel geld, dan nog kun je geen Lamborghini kopen

De Lamborghini Urus is binnenkort alleen nog maar te krijgen als hybride

De sterkste Lamborghini Urus ooit is deze plug-in hybride Urus SE

Het kan niet lang duren voordat Nederland de Urus Performante als politieauto krijgt

De politie in Italië gaat deze Lamborghini Urus Performante gebruiken als dienstauto

Zie jij welke echte Lamborghini er onder deze supercar zit?

Tedson Motors Etna is de mooiste en duurste Lamborghini Gallardo

Gepersonaliseerde kentekenplaten mogen niet in Nederland, maar deze eigenaar had geluk

Man vervangt V10 van Lamborghini Huracán met simpele Honda-motor (met een goede reden)

Bijzonder dure en fraaie supercar extreem aangepast: mag dat wel?

Deze Lamborghini heeft een andere naam dan op het kentekenbewijs staat

Koopje: deze dikke Audi kost nu al net zo weinig als een Dacia Spring

Speciale Audi RS Q8 heeft een interieur dat 74.900 euro kost (dus zonder auto)

Waarom de Renault Espace nu al een ingrijpende facelift heeft gekregen

De BMW X5 heeft de interessantste constructie voor een reservewiel ooit

Opmerkelijk: Bentley wil juist niet veel auto’s verkopen (maar wat dan wel?)

Audi RS Q8 Performance: zo rijdt de sterkste Audi met verbrandingsmotor

Kleine krasjes zorgen voor een rekening van bijna 10.000 euro – en dat zorgt voor een interessant dilemma

Deze Volvo-rijder heeft in ieder geval een heel sterk verhaal voor thuis (maar of ie daar blij mee is…)

De politie heeft helemaal geen snelle Audi’s nodig om vlotte huur-Golfjes te pakken

Ben jij meer geld kwijt bij een botsing met een Ferrari dan met een Suzuki? Of maakt dat niet uit?

Politie tikt (keurig) een auto van de weg, maar de reactie van de bestuurder is nog wel het bijzonderst

Tientallen achtergelaten Audi’s, BMW’s en Porsches worden met bulldozer opgeruimd (en met een goede reden)

Is zo’n beeldschone Alfa Romeo 4C na 12 jaar eindelijk betaalbaar geworden? Dit kosten ze nu

Ga even zitten, er is slecht nieuws: de eerste elektrische Ferrari wordt niet dit jaar onthuld

Het merk van deze toffe camper ken je sowieso (alleen het logo kende je nog niet)

Wat is de beste milieuvriendelijke GT? De Bentley Continental GT of Maserati Granturismo Folgore (review)

Een van de leukste ’tweede auto’s’ begint nu al heel betaalbaar te worden

Jonge F1-coureur krijgt dikke AMG, maar dat is eigenlijk een vrij lullig cadeau

Ga even zitten, er is slecht nieuws: de eerste elektrische Ferrari wordt niet dit jaar onthuld

De tweede generatie Toyota MR2 rijdt heel anders dan je misschien zou verwachten

Een Ferrari of Lambo is tegenwoordig pas interessant als je er eentje in het IJ dumpt of om een boom vouwt

Door zware tijden in autoland gaan twee aartsvijanden plotseling samenwerken

Voor het geld van de goedkoopste 3-serie rij je ook de mooiste BMW van dit moment (met een V8)

Deze nieuwe auto verkoopt zo slecht dat je bijna 50 procent korting krijgt bij de dealer

Een van de mooiste en dikste Mercedessen aller tijden kost nu nog maar 10.000 euro

Ook als je niet vlakbij de grens woont, is tanken in Duitsland goedkoper

De bijna goedkoopste elektrische auto van Nederland is nu stoerder en luxer (en iets minder goedkoop)

Zoveel auto’s van het betrouwbaarste merk ter wereld rijden er op deze aardbol rond

Jaguar neemt opmerkelijke maatregel na enorme kritiek op reclamecampagne (die stiekem dus wel werkte)

Nederlandse onderdaan mag niet in Duitse auto rijden….buh
Huurauto’s zijn toch een uitzondering. Ik huur zo vaak wagens op vakantie en zakelijk.
Het artikel heeft het over Huracáns in Nederland, maar de auto op de foto heeft toch echt een Duits kenteken.
Veel van dit soort auto,s staan met een slimme constructie op duits kenteken, veel goedkoper
Noem het slim. Ik noem het (legale) belastingontduiking waardoor gewone automobilisten meer moeten betalen: de Haagse spaarpot moet toch vol komen.
Ja de leenauto van gio (youtube) had ook een duits kenteken
Ook wel knappen in de slip raken met 4wd na een launch op zich
Maar als je hem overspuit of in een andere kleur bestelt dan kan je hem toch niet meer herkennen aan de lijnen over de lengte heen?