
Als iemand in een Porsche je staat uit te dagen voor het stoplicht, is het altijd een goed idee om het gewoon te negeren. En al helemaal als je omlaag kijkt en je ziet grijze Porsche-badges op de velgen. Het nieuwe logo geeft aan dat je te maken hebt met een Turbo: dit zijn de snelste uitvoeringen uit het aanbod van Porsche.
Porsche vernieuwde afgelopen zomer zijn logo en van de nieuwe badge is er nu een grijze versie. Of eigenlijk mag je het geen grijs noemen, maar ‘Turbonite’. Het doel van het afwijkende logo is om de Turbo-modellen nog verder te onderscheiden van de reguliere modellen. Volgens Porsche was Turbo al ‘min of meer een eigen merk’.
Naast grijze Porsche-badge ook meer Turbonite-elementen
De nieuwe grijze Porsche-badge vind je op de voorkant, op de wielen en op het stuur. Ook de letters achterop en de raamlijsten zullen bij de Turbo-modellen voortaan uitgevoerd worden in de kleur Turbonite. Afhankelijk van het model kunnen zaken als velgen, spoilers en andere details gespoten worden in de afwijkende kleur.
Vanbinnen ga je de kleur ook tegenkomen bij Turbo-modellen, bijvoorbeeld in knoppen of in stiksels. Het eerste model met de nieuwe grijze Porsche-badge is de nieuwe Panamera Turbo. Het merk onthult de auto aan het eind van deze maand. Later zullen modellen als de 911 Turbo of de Taycan Turbo ook de badge krijgen.
Meer van TopGear


Voor een paar duizend euro maak je de goedkoopste Porsche 911 net zo snel als de duurste

Porsche overweegt een auto te bouwen die heel dom klinkt, maar eigenlijk geniaal is

De Porsche 911 Turbo 50 Years kost een ton meer dan een gewone, is ie dat waard? (review)

Porsche lanceert relevante modellen voor Nederland, met een nogal tegenstrijdige naam

De 911 Club Coupé is niet eens de duurste 911, maar toch kun je hem niet kopen

Deze nieuwe Lexus LC 500 Pinnacle Edition heeft misschien wel de minst mooie spoiler van dit moment

Voor een paar duizend euro maak je de goedkoopste Porsche 911 net zo snel als de duurste

Zo klinkt het als je voor 5.000 euro een Volkswagen Phaeton W12 koopt en de dempers verwijdert

De Porsche 911 Turbo 50 Years kost een ton meer dan een gewone, is ie dat waard? (review)

Deze geliefde Ferrari kost minder dan een nieuwe Volkswagen Golf R

Worden er eigenlijk nog sportauto’s verkocht in Nederland? Dit zeggen de verkoopcijfers

Kijk hoe de Duitsers een brug van 70 meter hoog en 485 meter lang als één geheel verhuizen

Het wordt nog minder leuk om op de Autobahn te rijden als het zo doorgaat (maar er is ook goed nieuws)

De nieuwe snelle Mercedes van de politie heeft nu al groot voordeel ten opzichte van de Audi

Met de Opel Mokka GSE is er eindelijk weer een ouderwets sportieve Opel (280 pk)

In Duitsland kun je een snelheidsboete krijgen van 7.500 euro, en als je niet oppast moet je echt betalen

Gaat BMW de dikke M3 en M5 nu ook voorzien van een kleine benzinemotor?

Hier kunt je nu al de volledige kaart van GTA 6 bekijken, ruim voordat de game uitkomt

Laat die gebruikte BMW 3-serie staan en koop een andere sedan met 260 pk voor slechts 6.000 euro

‘Waarom hebben auto’s nooit een V4-motor, maar motorfietsen wel?’

In Noorwegen komt nóg een grootste tunnel in zijn soort, maar niet voor auto’s of treinen

Kijk hoe de Duitsers een brug van 70 meter hoog en 485 meter lang als één geheel verhuizen
