
‘De eerste kilometers die ik ermee maakte, gingen regelrecht naar de Stelvio-pas. ’s Ochtends vroeg naar boven en naar beneden jagen, geen verkeer, beginnend zonnetje, dakje open, het motorgeluid galmend tegen de bergwand… Dat was de mooiste dag van m’n leven’, vertelde Job Smeltzer, beter bekend als DJ La Fuente, aan TopGear over zijn Ferrari 458 Spider.
‘Deze wil ik nooit meer wegdoen, ik zet ’m later gewoon in huis, bij wijze van kunstwerk’, vulde hij aan. Een enorm autoliefhebber, dus. In de bovenstaande context snap je direct hoe zuur dit is: gisteravond is zijn andere gekoesterde bezit opengebroken en beschadigd tijdens een ADE-optreden in Amsterdam.
De achterruit van zijn Porsche Panamera is ingetikt met de nodige schade op de lak als gevolg. De spullen die in de auto lagen, zijn meegenomen. De Techart GrandGT is al onderweg naar de schadehersteller om ‘m weer zo goed als nieuw te maken.
Porsche Panamera van DJ La Fuente opengebroken
NIEUWSBRIEF
Het laatste autonieuws, de meest recente tests en exclusieve auto-content rechtstreeks in je mailbox. En als je wilt kunnen wij je ook op de hoogte houden van aanbiedingen van onze partners.
Meer van TopGear


Is zo’n dikke Porsche Panamera (970) na 15 jaar eindelijk betaalbaar geworden? Dit kosten ze nu

Is de Porsche Panamera Turbo E-Hybrid de enige auto die je nodig hebt? (review)

Deze nieuwe Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid is de sterkste Panamera ooit

Nu ook verstandige V6 voor nieuwe plug-in hybrides Porsche Panamera

Nieuwe Porsche Panamera: Alles wat je moet weten

Stoffen bekleding bij Porsche kost net zoveel als gebruikte Golf GTI (en toch moet je het bestellen)

Dit setje voor- en achterlichten voor een Porsche 911 is extreem duur, maar daar is een goede reden voor

In deze gelimiteerde Porsche 911 vind je een typisch jaren ’70-element terug

Deze Porsches kun je bewonderen op de IAMS 2025

Maar liefst 40 procent van de Macan-klanten wil toch nog liever een benzinemotor

Is zo’n snelle Porsche Cayman (987C) na 20 jaar eindelijk betaalbaar geworden? Dit kosten ze nu

Als je een motorrijder op zijn helm ziet tikken, kun je (ook in de auto) maar beter oppassen

Morgen is weer de Flitsmarathon des Doods in Nederland: dit kost een snelheidsboete nu

De Duitse politie gaat met Nederlandse uitvinding aan de slag om overtreders te pakken

De overheid verkoopt de goorste Volkswagens ooit, maar ze hebben wel een interessante geschiedenis

Pas op: op deze dag vindt volgende week weer de beruchte flitsmarathon plaats in Nederland

Mag de Duitse politie jouw telefoon in beslag nemen als je Flitsmeister gebruikt?

Stoffen bekleding bij Porsche kost net zoveel als gebruikte Golf GTI (en toch moet je het bestellen)

Hoe je met heel weinig moeite een miskoop kunt voorkomen bij een tweedehandsauto

Koningsdagdeal: 1 jaar TopGear met 42% korting

Blijkbaar worden er miljoenen euro’s verdiend aan 30 rijden binnen de bebouwde kom (maar niet door wie je denkt)

De goedkope auto komt terug: deze ruige SUV moet minder dan 20.000 euro gaan kosten
