
McLarens F1-auto is net zo lekker om naar te kijken als zijn tegenstanders. In andere woorden: niet heel erg. Best saai zelfs. Maar nu krijgen we een McLaren P1 GTR met F1 stickers. Lees verder!
Maar als je dezelfde saaie kleuren op een spannende auto kwakt, wordt het ineens wat. En dat is precies wat McLaren deed met de P1 GTR. Gewoon om te vieren dat het F1-seizoen weer verdergaat dit weekend. Verder hebben we precies niets interessants te melden over de McLaren P1 GTR met feestpakje. McLaren mag ook wel eens de kleuren van de MP4/4 uit 1988 op de P1 GTR smeren, zou best nog wel eens tof kunnen staan.
We snappen dat McLaren er zin in heeft. Dit weekend wordt de GP van België gereden op het fameuze circuit van Spa-Francorchamps. McLaren verschijnt aan de start met een sterk verbeterde Honda-motor. Hoe gaan Jenson Button en Fernando Alonso het ervan afbrengen? Dit weekend komen we erachter.
NIEUWSBRIEF
Het laatste autonieuws, de meest recente tests en exclusieve auto-content rechtstreeks in je mailbox. En als je wilt kunnen wij je ook op de hoogte houden van aanbiedingen van onze partners.
Meer van TopGear


Koop de McLaren P1 van Häkkinen en krijg er een gratis rijles van de F1-kampioen bij

Eigenaren van de McLaren P1 kunnen nu terug voor een lichtere batterij

Straatlegale McLaren P1 GTR met Gulf-jasje

De beste Bottle Cap Challenge tot nu toe

McLaren P1 GTR ’Beco’ eert Senna’s eerste F1-zege

Speed Week 2024: welke auto is uiteindelijk de winnaar?

Speed Week 2024: McLaren W1 introductie

Speed Week 2024: supercars Corvette Z06 tegen McLaren 750S

Automerk waarschuwt klanten de ramen dicht te doen bij hogere snelheden omdat de achterruit anders wegwaait

McLaren Artura Spider: is ie beter zonder een dak? (review)

Compleet nieuwe McLaren W1 genereert 1.000 kg aan downforce

Is zo’n brute Jaguar XFR na 15 jaar eindelijk betaalbaar geworden? Dit kosten ze nu

De Mini Cooper S Cabrio is oude wijn in nieuwe zakken, maar is dat erg? (review)

Deze auto kost nu nog nieuw 115.000 euro, maar tweedehands slechts 16.000 euro

De verkoopdoelstelling van de Aston Martin Vanquish Volante is wel érg optimistisch

De Morgan Supersport is net zo duur als een Dacia Jogger (in de wegenbelasting)

De Jaguar Type 00 (van die bijzondere reclame) is in het echt ook heel apart

Dit is de auto van de zaak van Max Verstappen, de nieuwe Red Bull RB21

Formule 1 kijken kost je 17 euro per maand en dan krijg je nog reclame ook

Robert Doornbos denkt dat dit team het kampioenschap gaat winnen in 2025 (en het is niet Red Bull)

Schelden is nu verboden in de Formule 1, drie keer raden wie nu de F1 catering gaat doen (en nee geen grap)

Enorme boetes voor schelden in de Formule 1: dit zijn de bedragen
