
Kan een Tesla een achtervolging volhouden zonder oververhit te raken en met een lege accu te moeten opgeven? Het internet denkt van niet, dat is duidelijk. Maar in de praktijk? Daar gaan we nu achter komen. De onderstaande Ford Mustang wordt gelaserd wanneer hij zo’n 15 km/u te hard rijdt en wordt door de (toch wel extreem salty) agent in de Tesla aan de kant gezet.
De bestuurder zet kort zijn auto stil en laat zijn passagier uitstappen. Zodra de passagier probeert in te stappen, poetst de bestuurder de plaat. Een mooi excuus om van een vervelende partner af te komen of wil hij niet gearresteerd worden? Of allebei? De passagier heeft wel lekkere NPC-energie en loopt nonchalant verder alsof er niets is gebeurd.
De politie-Tesla houdt de Mustang goed bij
Helaas staat de snelheid waarmee de politie rijdt niet in beeld. We vermoeden dat het gaat om een Performance-uitvoering met een topsnelheid van 250 km/u. De Ford Mustang heeft een vergelijkbare topsnelheid, afhankelijk van welke uitvoering het precies is en of hij nog standaard is. De twee auto’s lijken geduchte tegenstanders te zijn voor elkaar.
Na 4 minuten zie je in het filmpje de meeste actie, maar het lijkt wel of de agent bang is om zijn politie-Tesla te beschadigen. Zodra de achtervolging de snelweg op draait, is de spanning er wel een beetje af. De agent begint zelfs All My Ex’s Live in Texas te zingen rond de 15 minuten. Zo rond 16:30 gaat het bijna fout als er een spijkermat op de weg ligt.
Naarmate de achtervolging vordert, wordt het drukker op de weg. Uiteindelijk is de agent genoodzaakt de achtervolging te staken uit veiligheidsoverwegingen. Al zullen de online reacties ongetwijfeld beweren dat de echte reden is dat de accu van de Tesla leeg is.
NIEUWSBRIEF
Het laatste autonieuws, de meest recente tests en exclusieve auto-content rechtstreeks in je mailbox. En als je wilt kunnen wij je ook op de hoogte houden van aanbiedingen van onze partners.
Eén reactie op “Kijk hoe een politie-Tesla Model Y een Ford Mustang achtervolgt”
Geef een reactie Reactie annuleren
Meer van TopGear


Heeft de nieuwe Tesla Model Y het in zich om weer een bestseller te worden? (review)

De populairste auto van vorig jaar verkoopt plotseling voor geen meter meer (en dat is best logisch)

Het achterlicht van de nieuwe Tesla Model Y is de eerste in zijn soort – dit maakt het zo bijzonder

Tesla heeft zowaar geluisterd naar klanten en voorkomt grote irritatie bij vernieuwde Model Y

Dit zijn alle verschillen tussen jouw Tesla Model Y en de nieuwe (die een stukje duurder is)

Tesla verdient in Europa op deze slimme wijze nog meer dan 1 miljard euro

Heeft de nieuwe Tesla Model Y het in zich om weer een bestseller te worden? (review)

Je kunt 43.000 euro aanbetalen op een auto die al acht jaar niet geleverd wordt

Tesla-rijders zijn hun auto zat en ruilen hem in, maar hoe komt dat eigenlijk?

Leaserijders die zich schamen voor hun auto mogen hun Tesla eerder inleveren

Nederlanders schamen zich niet echt voor een Tesla, zijn wel voorzichtig met Chinese EVs

Politie plukt paarse Audi RS 3 van de weg die vier keer zo luid is als toegestaan

Man tankt 700 (!) liter benzine bij een onbemand tankstation in Nederland en vertrekt zonder te betalen

Blijkbaar kun je heel eenvoudig moderne auto’s jatten met een simpel ‘JBL-speakertje’

De politie heeft helemaal geen snelle Audi’s nodig om vlotte huur-Golfjes te pakken

Ook de Koninklijke Marechaussee wil overstappen op nieuwe (en snellere) BMW’s

Hardrijder met extreem veel geluk krijgt geen boete omdat ie precies op tijd van huis vertrok

Tesla verdient in Europa op deze slimme wijze nog meer dan 1 miljard euro

Heeft de nieuwe Tesla Model Y het in zich om weer een bestseller te worden? (review)

De gaafste benzinemotor van de afgelopen 20 jaar komt terug

Je kunt 43.000 euro aanbetalen op een auto die al acht jaar niet geleverd wordt

Tesla-rijders zijn hun auto zat en ruilen hem in, maar hoe komt dat eigenlijk?

Leaserijders die zich schamen voor hun auto mogen hun Tesla eerder inleveren

Waarom de Kia EV3 met extreem grote velgen een typisch Nederlands fenomeen is

Met deze Mercedes-bus mogen klusjesmensen gewoon alle stadscentra in

Deze auto kost nu nog nieuw 115.000 euro, maar tweedehands slechts 16.000 euro

Heeft de nieuwe Tesla Model Y het in zich om weer een bestseller te worden? (review)

De Ikea-auto onder de EV’s gaat slecht 10.000 euro kosten (en je moet hem zelf in elkaar zetten)

Ooit de grootste ouwe-lullenbak van Nederland krijgt een opvolger (die wel cool is)

Politie tikt (keurig) een auto van de weg, maar de reactie van de bestuurder is nog wel het bijzonderst

Tientallen achtergelaten Audi’s, BMW’s en Porsches worden met bulldozer opgeruimd (en met een goede reden)

Onhandige Volkswagen-rijder vergeet de eerste regel van hardrijden en wordt gepakt met 200+

De Koenigsegg Jesko Attack is de snelste auto op het TopGear-circuit (VIDEO)

Bestuurder haalt (terecht) rechts in, en dat kost hem bijna zijn leven

Het meest verbazingwekkend is dat de politie daar er voor kiest om in zo’n onbetrouwbare auto te gaan rijden.