
Jij kent Elon Musk waarschijnlijk het beste van Tesla Motors. En misschien zelfs van PayPal. Maar al ver, ver daarvoor liep de zakenman voorop in de innovatie. In 1998 verkocht hij zijn start-up Zip2 aan Compaq Computers. En van dat geld kocht hij een jaar later een gloednieuwe McLaren F1. Hoe dat ging zie je in deze geweldige old school video.
De 28-jarige Musk praat in de video over zijn volgende onderneming: een bedrijf voor internetbankieren. Dit zou later de naam PayPal krijgen en verkocht worden aan eBay. Het geld daarvan investeerde Elon Musk in Tesla Motors.
Naast Tesla Motors runt Elon Musk bedrijven als Space X, The Boring Company en Neuralink. En zo nu en dan ramt hij de aandelen van een bedrijf de grond in. Of hij laat ze stijgen.
Elon Musk neemt de McLaren F1 in ontvangst in 1999!
NIEUWSBRIEF
Het laatste autonieuws, de meest recente tests en exclusieve auto-content rechtstreeks in je mailbox. En als je wilt kunnen wij je ook op de hoogte houden van aanbiedingen van onze partners.
Meer van TopGear


Speed Week 2024: McLaren W1 introductie

Speed Week 2024: supercars Corvette Z06 tegen McLaren 750S

Automerk waarschuwt klanten de ramen dicht te doen bij hogere snelheden omdat de achterruit anders wegwaait

McLaren Artura Spider: is ie beter zonder een dak? (review)

Compleet nieuwe McLaren W1 genereert 1.000 kg aan downforce

Kijk hoe een Tesla Cybertruck de motor van een SpaceX-raket versleept

Wist je dat Elon Musk niet de oprichter van Tesla is? Een klein geschiedenislesje

Wat vinden de bazen van andere autobedrijven eigenlijk van Elon Musk?

De prijsverlagingen van Tesla doen het autobedrijf veel pijn, maar Musk wil doorzetten

Elon Musk ‘verwacht’ dat de Tesla Cybertruck ‘deze zomer’ in productie gaat

Elon Musk: ‘Actieradius Tesla Semi is met volle belading ruim 800 kilometer’

Gaan synthetische brandstoffen echt de benzinemotor redden? Dit is de (pijnlijke) waarheid

Deze praktische SUV met de techniek van een Golf R (en 300 pk) begint best betaalbaar te worden

Groot automerk hoopt verkoopcijfers op te krikken door modellen met ‘met extra proteïne’

Mag je op de snelweg een auto met een sleepkabel trekken of krijg je dan een boete?

Waarom je altijd een ongekookt ei moet meenemen als je een stuk gaat rijden met een oudere auto
