
Het is maar goed dat de Audi A6’jes van de Nederlandse politie allemaal een automaat zijn, anders was er vast een agent die met 160 km/u naar z’n drie zou schakelen om vervolgens ‘oh, dan moet ik maar die RS 6 bij Domeinen pakken’ te roepen. Nee, deze in beslag genomen Audi RS 6 gaat niet naar de Nederlandse politie, dus is het voor jou een mooie kans om een laag bod uit te brengen.
Zoals altijd vertelt de overheid niet hoe deze Audi RS 6 op het boevenpad terecht is gekomen. Het kan zoiets onschuldigs zijn als een dealer die de belastingen niet heeft betaald tot een eigenaar die de auto gebruikte om, eh, nachtelijke feestartikelen rond te brengen. Hoe het ook zij, als jij het hoogste bod uitbrengt, mag jij deze auto mee naar huis nemen.
De Audi RS 6 komt vermoedelijk uit Zweden
De Audi RS 6 is oorspronkelijk ergens in het buitenland geleverd en is nog geen jaar in Nederland. Gezien er ‘instruktionsbok’ op het instructieboekje staat, vermoeden we dat het een Zweedse auto is. Ook zit er een extra sleutel bij die een standkachel lijkt te bedienen, al kunnen we dit niet helemaal goed zien. Klein voordeel: in Zweden strooien ze vaak niet met zout, maar met kleine steentjes.
De RS 6 heeft een 4,0-liter biturbo V8 voorin, waarmee hij door middel van de automatische achtversnellingsbak 600 pk en 800 Nm kan overbrengen op alle vier wielen. Vanuit stilstand haalt hij in 3,6 seconden 100 km/u. Als de eerste eigenaar een extra optie heeft aangevinkt, is de topsnelheid 305 km/u. Anders is de koek op bij 250 km/u.
Hoeveel bied je dan?
De afgelezen tellerstand is 55.835 kilometer en verder zien we geen gekke dingen aan de auto, behalve dat ie zo te zien op winterbanden staat. Een RS 6 van drie jaar oud met ongeveer dezelfde kilometerstand gaat al snel voor minimaal 130.000 euro in Nederland. Hou er rekening mee dat de overheid nog 15 procent ‘opgeld’ rekent bovenop het winnende bod.
Let wel dat dit een vrij kaal exemplaar lijkt zonder panoramisch dak of keramische remmen. Als iemand daarover zeurt, kun je als volgende eigenaar uiteraard reageren met ‘oké, maar welke kleur is jouw Audi RS 6 dan?’. Vermoedelijk zul je niet de enige zijn die durft te bieden op deze auto, dus met een bod van 200 euro kom je er helaas niet. Bovendien gunt Domeinen een auto vaak niet als het bod te laag is. Anderzijds: wie niet waagt…
16 reacties op “Dit is jouw kans om (voor weinig?) een Audi RS 6 te kopen met een bijzondere afkomst”
Geef een reactie Reactie annuleren


De stijlvolste Audi RS 6 had een foute eigenaar en kan nu van jou zijn (voor weinig?)

Hoe je met heel weinig moeite een miskoop kunt voorkomen bij een tweedehandsauto

Dit lijkt de saaiste Audi A6 die je nu kunt kopen, maar toch wil je hem hebben

De nieuwe Audi A6 (2025) is er nu ook als sedan, maar deze wil je nu nóg niet bestellen

Dit is de nieuwe (en prachtige) Audi A6 – en hij heeft niet de motor die je zou verwachten

Is zo’n briljante Audi R8 na 19 jaar eindelijk betaalbaar geworden? Dit kosten ze nu

Opvallend: deze snelle Audi is in Nederland nu aanzienlijk goedkoper dan in Duitsland

Deze toffe Audi kun je helemaal gratis rijden (als je het slim aanpakt)

Audi A6 e-hybrid maakt de benzineversies compleet overbodig

De stijlvolste Audi RS 6 had een foute eigenaar en kan nu van jou zijn (voor weinig?)

Goed reactievermogen van politieagent bij achtervolging (180+) voorkomt een hoop ellende

De stijlvolste Audi RS 6 had een foute eigenaar en kan nu van jou zijn (voor weinig?)

Het is onmogelijk om te ontsnappen aan deze methode om hardrijders te pakken (behalve met een cabriolet)

Deze Audi RS 6 werd geveild door de overheid, en staat nu bij een bekend (of berucht?) adresje

Koopje? Zo kun jij met een leuke korting de Audi RS 6 GT kopen

Audi gaat zelf aan de tuning en komt met de dikste RS 6 tot nu toe

Met de Audi RS 6 op zoek naar stationwagens in Amerika

De oudste auto’s die je nieuw in Nederland kunt kopen, komen nog uit de tijd van MSN Messenger

Audi A6 e-hybrid maakt de benzineversies compleet overbodig

De stijlvolste Audi RS 6 had een foute eigenaar en kan nu van jou zijn (voor weinig?)

De verstandigste auto die je kunt kopen is compleet vernieuwd, maar jij kiest toch wel een BMW

De nieuwe Brabus E 700 is verrassend voordelig (en lichter dan een M5)

De vernieuwde Volvo S90 kun je nu herkennen aan een bijzonder fraaie achterkant

Volkswagen gooit namenstrategie flink om: zo gaan de auto’s voortaan (niet) heten

Een van de coolste BMW’s ooit lijkt (deze week) een comeback te maken

Van deze toffe auto was je allang vergeten dat ie bestond, maar hij is nu verrassend betaalbaar

Is zo’n briljante Audi R8 na 19 jaar eindelijk betaalbaar geworden? Dit kosten ze nu

Kooptip: deze VW Transporter met GTI-motor (!) is door een slimme truc heel gunstig in de belasting

Dit moet wel de roestigste Volkswagen zijn die je ooit gezien hebt (en niet alleen de achterklep)

Deze BMW i7 heeft ‘de heilige graal onder de batterijen’ en kan in één ruk naar Milaan rijden vanuit Nederland

Nooit meer banden wisselen? Nieuwe band van Michelin zou een belangrijk probleem moeten oplossen

Deze nieuwe auto’s scoren niet goed in de crashtest (en dat heeft een duidelijke reden)

Last van hooikoorts? Met dit simpele trucje ben je snel verlost van je jeukende ogen en loopneus

De politie legt uit wat je nooit mag doen als je een traumaheli ziet landen op de snelweg

Op dashboardfoto brand lampje ‘motormanagement’. Kan weinig betekenen maar met auto’s uit dit hogere segment kan het al gauw in de papieren lopen.
Dit is een top auto, die je niet graag kwijt wil. Criminelen zijn niet van gisteren. Heb ook wel eens gehoord dat voormalig eigenaar met extra sleutel ‘zijn’ auto weer bij je op komt halen. Met track en trace van de auto, contacten bij/via RDW of informanten criminele netwerk.
Dat kan ik me niet voorstellen, die gasten zijn niet van gister. Binnen een half uur staan ze gesignaleerd en slaat de anpr aan.
Misschien als er nog wat in de wagen verstopt zit dat ze hem leegtrekken, maar die gasten pikken hem echt niet op om er lekker mee te gaan rijden. Die wagen is onteigend, dus rijden ze met een gestolen voertuig. Ze zijn wel slimmer dan dat.
Ik bied €7.800 ben aan het kijken voor m’n eerste auto en deze zou heel mooi zijn
50000€ mooie auto voor eigen gebruik.
Daar ie geen keramische remmen heeft haalt ie geen 305 km/h Als ie een sperdifferentieel heeft haalt ie 280 km/h en als ie ook dat niet heeft is het bij 250 km/h inderdaad gedaan
Als alle biedingen te laag zijn in de ogen van domeinen, wordt de kavel niet gegund.
Blijkbaar heet TG nooit daadwerkelijk (te weinig) geboden bij domeinen. De suggestie dat je deze auto dus ‘voor weinugh’ kan hebben, is dus onterecht.
Mijn bod 45000 euro als de wagen gekeurd is en in perfecte staat
Ik bied 29 000 euro
Ik bied 40000 euro
Ik bied 6000
Ik doe wel € 25.000,=
Als ‘ie loopt, is het goed.
Duhhhhh…..
Ik bied 4500€
4000 bied ik
Ik biedv 3000 euro op deze auto
De domeinen weet de prijs bij de dealers en anticipeert daarop. Wil je deze auto doe een bod via een Audi/VW dealer. Zal een bod uitbrengen en deze bak is voor jou. Succes ermee .
Ik durf best bod doen 250 OP RS 6 wie durf de waag om dit bedrag RS6 aan mij verkopen als ik niet brobeer dan weet ik ook niet gr