
Een supercar waar geen dak op zit en ook geen dak op kan. Onpraktisch? Dat valt meestal wel mee, aangezien de mensen die ruim 1,6 miljoen euro uitgeven aan een supercar vaak een droge garage hebben en een hoop andere auto’s. De Ferrari Monza pak je dus alleen als je zeker weet dat er geen regen is. Meestal, dus.
Ferrari organiseerde een tourrit voor de eigenaren van de Ferrari Monza SP1 en SP2 met als afsluiter een rondleiding door de fabriek en wat rondjes op Pista di Fiorano – het privécircuit van Ferrari. De eigenaren kwamen onder een strakblauwe hemel aan bij de fabriek, maar toen ging het mis. Het kwam met bakken uit de lucht zetten en alle Monza’s stonden buiten geparkeerd.
Je weet in ieder geval zeker dat de bekleding van de Monza’s goed nat zijn geworden. De titel van de YouTube-video spreekt over schade, maar daar is verder niets over bekend. Ferrari zal ongetwijfeld gedacht hebben aan een beetje nattigheid bij de ontwikkeling van een auto zonder dak, maar bevorderlijk voor het interieur is water nooit.


Deze Volvo-rijder heeft in ieder geval een heel sterk verhaal voor thuis (maar of ie daar blij mee is…)

Een Ferrari of Lambo is tegenwoordig pas interessant als je er eentje in het IJ dumpt of om een boom vouwt

Parkeren in een kleine parkeergarage wordt op deze manier extra lastig

Eindelijk, de Ferrari Purosangue is een echte offroader

Ferrari lijkt zo’n meedogenloos merk, maar ze blijken toch een goed hart te hebben

De nieuwe Lancia Ypsilon HF met 280 pk is goedkoper dan verwacht – dit kost ie

Lamborghini legt uit hoe de benzinemotor kan blijven leven na het verbod in 2035

De lelijkste auto ter wereld maakt een terugkeer, maar is ie nog steeds lelijk?

Een van de betrouwbaarste Alfa Romeo’s ooit kan van jou zijn (en het is niet wat je denkt)

Is de Alfa Romeo Junior Ibrida Q4 de zoveelste saaie crossover of is ie écht nog leuk? (review)

De nieuwe Fiat Grande Panda is er nu ook met benzinemotor én als ruige 4×4

Is de Ford Mustang GT met V8 die 81.051 euro aan belasting waard? (review)

Het wordt binnenkort een heel stuk aantrekkelijker om een oude Honda NSX te kopen

Deze schitterende Jaguar heeft een bijzondere verrassing onder de motorkap en het is geen elektromotor

Een van de (geflopte) droomauto’s van vroeger is nu extreem betaalbaar geworden

De Morgan Supersport gaat enorm met zijn tijd mee, maar rijdt het nog als een echte Morgan? (review)

Deze Porsche krijgt 272 pk extra maar de tuner is één belangrijk iets vergeten

Deze BMW E30 met 1.000 pk klinkt zo goed dat de politie zelfs even een compliment moet geven

Als je een auto ziet met een gat in de koplamp, hoef je het stoplichtsprintje niet aan te gaan

Deze Volvo-rijder heeft in ieder geval een heel sterk verhaal voor thuis (maar of ie daar blij mee is…)

Goed reactievermogen van politieagent bij achtervolging (180+) voorkomt een hoop ellende

Politie tikt (keurig) een auto van de weg, maar de reactie van de bestuurder is nog wel het bijzonderst
