
Een schoonheidsprijs verdiende de BMW X1 nooit, als je het ons vraagt. Met z’n lage kin, z’n lange neus en z’n doodse blik ziet ie er toch een beetje uit als een sufferdje. Desondanks verkoopt ie bijzonder goed, en heeft hij nu een kleine makeover gekregen om hem klaar te stomen voor zijn entree op de Amerikaanse markt.
Dé kans voor BMW om het ontwerp flink op te vijzelen, zou je zeggen, maar nee. Er kwamen wat chromen randjes, een paar nieuwe spiegeltjes en – vooruit – iets gewijzigde koplampen, en daarmee was de kous wel af. Tja, waarom zou je een succesformule ook ingrijpend veranderen?
Het schijnt dat BMW in de VS ook een versie van de 28i-motor – de turbo-viercilinder die de zes-in-lijn eerder verdrong – met alleen achterwielaandrijving gaat leveren. Dit in tegenstelling tot hier, waar enkel de vierwielaangedreven xDrive28i te krijgen is. Verdere wijzigingen in het motorenpalet zijn ons niet bekend, maar de auto moet dan ook nog officieel onthuld worden op de autoshow van New York. Later deze week weten we meer.
Meer van TopGear


BMW-rijder vlucht na ongeluk, maar wordt door eigen nieuwsgierigheid toch gepakt

De goede reden waarom de nieuwe politieauto’s nu mooie velgen hebben in plaats van lelijke wieldoppen

Op deze eenvoudige manier kan de best verkochte BMW van Nederland nog populairder worden

De nieuwe BMW van de politie bleek te langzaam, dus daar is nu iets aan gedaan

Plug-in hybrides gaan in Nederland duizenden euro’s duurder worden, hoe komt dat?

BMW gaat door met auto van het formaat tweekamerappartement

Beter en iets minder lelijk: kan de BMW iX xDrive45 overtuigen? (review)

BMW geeft een wel heel vreemde keuze voor de volgende M3 (maar hij wordt wel mooier)

BMW zegt zescilinder vaarwel voor de snelste M2, krijgt dit jaar al een viercilinder

Als je vandaag in de BMW M3 (E30) rijdt, valt ie dan tegen of maakt ie de verwachtingen waar?

Is de driecilinder wel voldoende in de BMW 220 Gran Coupé? (review)

BMW gaat door met auto van het formaat tweekamerappartement

Audi A6 e-hybrid maakt de benzineversies compleet overbodig

Beter en iets minder lelijk: kan de BMW iX xDrive45 overtuigen? (review)

Het gaat niet goed met Volkswagen want ze verkopen juist te veel elektrische auto’s

Volkswagen viert de 50e verjaardag van de Polo maar maakt daarbij een foutje

Het lijkt erop dat er straks Chinese auto’s uit de Duitse fabrieken van Volkswagen komen

Automerk waar je nog nooit van gehoord hebt (maar hier al jaren is), sluit alweer de showrooms in Nederland

Van deze Volkswagen was er nog nooit een GTI, maar dat gaat nu (gelukkig?) veranderen

Dit Europese land verbiedt caravans en campers bijna helemaal door het parkeren ervan illegaal te maken

De wegenwacht waarschuwt voor oplichtingstruc in het buitenland waar je heel makkelijk intrapt

Als een auto slecht scoort bij de crashtests, is het dan eigenlijk wel een onveilige auto?
