Kijk nou, de Honda CR-V is dertig jaar oud. Dat voelt misschien niet als een bijzonder spectaculaire mijlpaal, maar dat komt omdat de auto in Nederland niet zo’n hitje is als in de rest van de wereld. Volgens het merk is het een van de bestverkochte SUV’s aller tijden, maar in Nederland verkoopt het merk er honderd tot tweehonderd per jaar. Hoe dan ook, ze vieren de verjaardag met een ‘uniek Dream Pod-concept’. Zo tover je je auto eenvoudig om tot camper.

Voor de ombouw liet Honda zich inspireren door de Japanse capsulehotels. Je zou er met z’n tweetjes kunnen slapen. Polyamoreuze stellen die graag lepeltje-lepeltje-lepeltje liggen, kunnen er vast ook met z’n drieën plaatsnemen. Het relaxte van een plug-in hybride als de CR-V is dat je een grote batterij meeneemt om tijdens het kamperen bijvoorbeeld je telefoons op te laden, zonder je bang hoeft te zijn dat de auto niet meer start.

De kampeerset past in diverse auto’s

Honda noemt het dus een uniek concept, maar eigenlijk gebruiken ze een zogenoemde Nestboard van het merk Egoe. Deze bestaande kampeerset schuif je achterin je auto en dan heb je een bed, wateropslag en een kooksetje. Honda gooit het ding in de CR-V, maar de set past in vrijwel alle auto’s van dit formaat. Bijvoorbeeld een BMW X3, Volkswagen Tiguan, Volvo V90 en zelfs een Skoda Fabia. We vermoeden wel dat het gaat om een Combi, want de Polo staat er niet tussen.

Met alles wat je op de foto’s ziet, ben je in totaal 6.300 euro kwijt. Net iets meer dan wanneer je zelf een matrasje, een kookstel en een flinke jerrycan koopt. Wel uniek zijn de ’tech pods’. Dit is een soort nachtkastje met diverse USB-poorten. Ook maakte Honda voor de CR-V gordijntjes zodat je een beetje privacy hebt. Om het lekker lifestyle te maken, monteert Honda nog een fietsendrager achterop. Iets voor je volgende vakantie?

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meer van TopGear