
Kinderen die in 2008 geboren zijn, zijn op het moment van schrijven veertien jaar oud. In dat jaar maakte de Alfa Romeo 8C Spider zijn debuut en liet BMW een M1 Hommage zien. Wij, een aantal kilo’s lichter dan nu, schreven toen een artikel over een Ferrari F250 die door een fan werd gemaakt. We hopen dat de echte F250 er iets beter uit komt te zien.
Op het autoforum Autopareri plaatsen verschillende bronnen afbeeldingen met daarin tabellen met de plannen van Ferrari. Hierin wordt ook gesproken van een Ferrari F250, wat de opvolger zou zijn van de LaFerrari. We vermoeden overigens dat F250 nog de projectnaam is, en de productieversie zal naar alle waarschijnlijkheid een romantische Italiaanse naam krijgen.
Volgens die tabellen zou de Ferrari F250 in oktober 2024 gepresenteerd moeten worden. Twee jaar later komt de ‘supercar xx’-versie waarna in 2027 nog een cabrio-variant komt van de supercar. In totaal zouden er 828 F250’s moeten komen: 599 van de standaard F250, 30 van de XX en 199 van de cabrio-versie.
Testsessies voor de Ferrari F250 zijn al gepland
Daarnaast zijn er ook tabellen die de testsessies van de F250 zouden delen. Zo zou de allereerste versie van de F250 dit jaar al zijn ingezet tijdens een test in juli. In februari 2023 zou de eerste test met een prototype moeten zijn. De tabellen vertellen ons nog niets over de mogelijke specs van de F250. Als opvolger van de LaFerrari hopen we dat hij een V12 krijgt, ook al zou dat dan zijn met wat elektronische hulp.
Meer van TopGear


Pijnlijk: Valet crasht LaFerrari van 3,5 miljoen tegen stel scooters

Waarom Ferrari nu (opnieuw) emissies test van de oude LaFerrari

Kooptip: deze hondslelijke Ferrari 458 is een LaFerrari-prototype

LaFerrari rijdt 372 km/u op Autobahn

10 van de snelste cabrio’s ter wereld

Ga even zitten, er is slecht nieuws: de eerste elektrische Ferrari wordt niet dit jaar onthuld

Deze Volvo-rijder heeft in ieder geval een heel sterk verhaal voor thuis (maar of ie daar blij mee is…)

Een Ferrari of Lambo is tegenwoordig pas interessant als je er eentje in het IJ dumpt of om een boom vouwt

Parkeren in een kleine parkeergarage wordt op deze manier extra lastig

Eindelijk, de Ferrari Purosangue is een echte offroader

Ferrari lijkt zo’n meedogenloos merk, maar ze blijken toch een goed hart te hebben

De lelijkste auto ter wereld maakt een terugkeer, maar is ie nog steeds lelijk?

Een van de betrouwbaarste Alfa Romeo’s ooit kan van jou zijn (en het is niet wat je denkt)

Is de Alfa Romeo Junior Ibrida Q4 de zoveelste saaie crossover of is ie écht nog leuk? (review)

De nieuwe Fiat Grande Panda is er nu ook met benzinemotor én als ruige 4×4

De 600e is de krachtigste en verstandigste Abarth ooit, maar er ontbreekt iets (review)

De oudste auto’s die je nieuw in Nederland kunt kopen, komen nog uit de tijd van MSN Messenger

Het wordt binnenkort een heel stuk aantrekkelijker om een oude Honda NSX te kopen

Deze schitterende Jaguar heeft een bijzondere verrassing onder de motorkap en het is geen elektromotor

Een van de (geflopte) droomauto’s van vroeger is nu extreem betaalbaar geworden

De Morgan Supersport gaat enorm met zijn tijd mee, maar rijdt het nog als een echte Morgan? (review)

Deze Porsche krijgt 272 pk extra maar de tuner is één belangrijk iets vergeten

Deze foute Mercedes ziet er waardeloos uit, maar is eigenlijk heel erg duur

Ken jij die schattige Lada Niva nog? Er is een nieuwe die 15.000 euro kost

Het wordt binnenkort een heel stuk aantrekkelijker om een oude Honda NSX te kopen

Er is een goede reden om deze Lexus IS te kopen en geen Mercedes-AMG of BMW M

Met dit slimme trucje van Google Maps bespaar je geld als je met de auto op vakantie gaat

Het CJIB gaat wegens foutje verkeersboetes terugbetalen – deze boetes komen in aanmerking
