
Kinderen die in 2008 geboren zijn, zijn op het moment van schrijven veertien jaar oud. In dat jaar maakte de Alfa Romeo 8C Spider zijn debuut en liet BMW een M1 Hommage zien. Wij, een aantal kilo’s lichter dan nu, schreven toen een artikel over een Ferrari F250 die door een fan werd gemaakt. We hopen dat de echte F250 er iets beter uit komt te zien.
Op het autoforum Autopareri plaatsen verschillende bronnen afbeeldingen met daarin tabellen met de plannen van Ferrari. Hierin wordt ook gesproken van een Ferrari F250, wat de opvolger zou zijn van de LaFerrari. We vermoeden overigens dat F250 nog de projectnaam is, en de productieversie zal naar alle waarschijnlijkheid een romantische Italiaanse naam krijgen.
Volgens die tabellen zou de Ferrari F250 in oktober 2024 gepresenteerd moeten worden. Twee jaar later komt de ‘supercar xx’-versie waarna in 2027 nog een cabrio-variant komt van de supercar. In totaal zouden er 828 F250’s moeten komen: 599 van de standaard F250, 30 van de XX en 199 van de cabrio-versie.
Testsessies voor de Ferrari F250 zijn al gepland
Daarnaast zijn er ook tabellen die de testsessies van de F250 zouden delen. Zo zou de allereerste versie van de F250 dit jaar al zijn ingezet tijdens een test in juli. In februari 2023 zou de eerste test met een prototype moeten zijn. De tabellen vertellen ons nog niets over de mogelijke specs van de F250. Als opvolger van de LaFerrari hopen we dat hij een V12 krijgt, ook al zou dat dan zijn met wat elektronische hulp.
Meer van TopGear


Pijnlijk: Valet crasht LaFerrari van 3,5 miljoen tegen stel scooters

Waarom Ferrari nu (opnieuw) emissies test van de oude LaFerrari

Kooptip: deze hondslelijke Ferrari 458 is een LaFerrari-prototype

LaFerrari rijdt 372 km/u op Autobahn

10 van de snelste cabrio’s ter wereld

Ga even zitten, er is slecht nieuws: de eerste elektrische Ferrari wordt niet dit jaar onthuld

Deze Volvo-rijder heeft in ieder geval een heel sterk verhaal voor thuis (maar of ie daar blij mee is…)

Een Ferrari of Lambo is tegenwoordig pas interessant als je er eentje in het IJ dumpt of om een boom vouwt

Parkeren in een kleine parkeergarage wordt op deze manier extra lastig

Eindelijk, de Ferrari Purosangue is een echte offroader

Ferrari lijkt zo’n meedogenloos merk, maar ze blijken toch een goed hart te hebben

Is de Alfa Romeo Junior Ibrida Q4 de zoveelste saaie crossover of is ie écht nog leuk? (review)

De nieuwe Fiat Grande Panda is er nu ook met benzinemotor én als ruige 4×4

De 600e is de krachtigste en verstandigste Abarth ooit, maar er ontbreekt iets (review)

De oudste auto’s die je nieuw in Nederland kunt kopen, komen nog uit de tijd van MSN Messenger

Dit is de echte reden waarom de Fiat Multipla er zo lelijk uitziet (want er zit een gedachte achter)

Amerikanen bouwen betere Lamborghini dan dat Lamborghini zelf doet

Komt er nog een Bugatti Tourbillon zonder hybride aandrijflijn?

Waarom de nieuwe Bugatti Tourbillon geen turbo’s heeft (terwijl de Chiron er vier had)

Waarom de baas van Bugatti nog nooit in de Bolide met 1.600 pk heeft gereden

Een van de coolste BMW’s ooit lijkt (deze week) een comeback te maken

Van deze toffe auto was je allang vergeten dat ie bestond, maar hij is nu verrassend betaalbaar

Ga even zitten, er is slecht nieuws: de eerste elektrische Ferrari wordt niet dit jaar onthuld

Is de Alfa Romeo Junior Ibrida Q4 de zoveelste saaie crossover of is ie écht nog leuk? (review)

Op deze manier proberen Duitse tankstations de boel te neppen (dus goed opletten)

‘Waterstof is toch de perfecte oplossing, waarom focussen we daar niet op?’

In Amerika kijken ze je heel raar aan als je dit een Volkswagen Golf noemt

Word je stiekem bespioneerd door je autobanden? In de VS vrezen ze van wel
