
Oh, niets bijzonders hoor. Het is maar een simpele video die Ferrari zelf maakte in een verlaten woestijnlandschap met de briljante 599 GTB Fiorano en de legendarische F40, die het temidden van wolken opstuivend zand, begeleid door bombastische muziek en onder het toeziend oog van vele camera’s tegen elkaar opnemen.
Sorry: dit is natuurlijk ontzettend bijzonder. Dé supercar van de jaren ’80 – vraag maar aan Richard – tegen Ferrari’s vlaggenschip van vandaag. Een 3,0-liter V8 met dubbele turbo tegen een twee keer zo grote V12. Een gestripte beul tegen een technologisch hoogstandje in de ‘strijd om de kroon’, zoals ze het noemen.
Waarom Ferrari dit filmpje heeft gemaakt, weten we niet. Maar net als bij een beeldschone vrouw die jou onverwacht verleidt, geldt ook hier: vraag niet waarom. Ga er gewoon in mee.
Meer van TopGear


Waarom je Ferrari F40 van 3.000.000 euro mechanisch moet aanpassen

Deze ‘Ferrari F40’ is het werk van een tuner en is daarom spotgoedkoop

Niets is heilig: Tuner Liberty Walk pakt een echte Ferrari F40 aan (inclusief popnagels)

Ferrari F40 met 1.000 pk krijgt een bijzonder kenteken als je hem naar Nederland haalt

Ferrari F40 crasht nadat de bestuurder te veel gas geeft bij uitkomen bocht

Deze geliefde Ferrari kost minder dan een nieuwe Volkswagen Golf R

In deze provincie mag je straks niet harder dan 100 na 19:00 (en krijg je een boete als je het wel doet)

De nieuwe Ferrari Amalfi is de goedkoopste én de mooiste Ferrari van het moment

Ga even zitten, er is slecht nieuws: de eerste elektrische Ferrari wordt niet dit jaar onthuld

Deze Volvo-rijder heeft in ieder geval een heel sterk verhaal voor thuis (maar of ie daar blij mee is…)

Een Ferrari of Lambo is tegenwoordig pas interessant als je er eentje in het IJ dumpt of om een boom vouwt

Deze geliefde Ferrari kost minder dan een nieuwe Volkswagen Golf R

Hoe rijdt de mooiste en duurste Alfa Romeo van dit moment?

De Maserati MCPura is de nieuwe supercar van de Italianen (maar hij komt ons wel erg bekend voor)

Deze Fiat 500 kun je eindelijk wel betalen (en er komt nog een goedkope versie aan)

De nieuwe Ferrari Amalfi is de goedkoopste én de mooiste Ferrari van het moment

Sportieve Abarth met 185 pk kost verrassend weinig (en de Fiat-versie is nog goedkoper)

Deze nieuwe Lexus LC 500 Pinnacle Edition heeft misschien wel de minst mooie spoiler van dit moment

Bestuurders van deze merken worden het ongelukkigst van hun auto (en het gelukkigst)

Dit zou best wel (opnieuw) de bestverkochte auto van Nederland kunnen gaan worden

Het wordt nog minder leuk om op de Autobahn te rijden als het zo doorgaat (maar er is ook goed nieuws)

Zo weet je alles over de F1-race in België in minder dan 120 seconden
