
Een geinig verhaal van de andere kant van de wereld. In een veldje stond al zes jaar een Ferrari 456 GT met significante schade te verpieteren bij een boerderij toen ene Reuben hem kocht. Voor een prikkie mocht de Ferrari met hem mee naar huis. Twee weken en omgerekend nog geen 8.000 euro later stond er een rijdende Ferrari, maar niet meer met een V12.
Reuben maakte een vuurspuwende driftauto van de 456 GT. De Ferrari kreeg een buizenframe als neus waarin hij een wankelmotor van Mazda legde en binnenin plaatste de handige klusser een rolkooi en kuipstoelen. Misschien niet de droom van elke purist, maar het is een beter lot dan nog eens zes jaar wegroesten in een veldje.
Daar was Ferrari het niet mee eens. De hoge piefen in Modena stuurden een stop-hou-op-brief (een hobby van de Italianen) naar de Nieuw-Zeelander met de vraag of hij hun merknaam niet wil besmeuren. Als reactie maakte Reuben een geniale excuusvideo (3:30), waar het sarcasme van afdruipt. Of Ferrari vervolgstappen gaat ondernemen, is niet bekend.
Update: Een storm in een glas water, zo meldt The Drive. Ferrari schijnt nooit een brief gestuurd te hebben. Ga maar weer verder met waarmee je bezig was.
Ferrari is boos op Ferrari met wankelmotor
Meer van TopGear


Nieuw: TopGear Ferrari Special!

Verkrachte Ferrari

Dit kost het om een V6 met maximaal 400 pk in jouw Mazda MX-5 te laten leggen (want dat wil je)

Mazda gaat een van de onzuinigste en onbetrouwbaarste motoren ooit nog een kans te geven

De Mazda EZ-60 moet de Tesla Model Y van zijn troon gaan stoten

Is zo’n snelle Mazda 3 MPS met 260 pk na bijna 20 jaar eindelijk betaalbaar geworden? Dit kosten ze nu

Mazda geeft toe foutjes te hebben gemaakt – rijdt de nieuwe CX-60 eindelijk wel goed? (review)

Een van de coolste nieuwe auto’s van de afgelopen tijd kost nu tweedehands al geen drol meer

Deze BMW E30 met 1.000 pk klinkt zo goed dat de politie zelfs even een compliment moet geven

Het heeft even geduurd, maar je kan nu voor 40.000 euro een handbak in een Nissan GT-R krijgen

Nissan Micra met V6 even opgelapt voor introductie nieuwe, eh, Nissan Micra

Amerikanen bouwen betere Lamborghini dan dat Lamborghini zelf doet

Dit kost het om een V6 met maximaal 400 pk in jouw Mazda MX-5 te laten leggen (want dat wil je)

Als je een auto ziet met een gat in de koplamp, hoef je het stoplichtsprintje niet aan te gaan

De nieuwe Fiat Grande Panda is er nu ook met benzinemotor én als ruige 4×4

De 600e is de krachtigste en verstandigste Abarth ooit, maar er ontbreekt iets (review)

De oudste auto’s die je nieuw in Nederland kunt kopen, komen nog uit de tijd van MSN Messenger

Dit is de echte reden waarom de Fiat Multipla er zo lelijk uitziet (want er zit een gedachte achter)

Amerikanen bouwen betere Lamborghini dan dat Lamborghini zelf doet

Sinds vorig jaar wil plotseling niemand meer een Fiat 500, daarom doet het merk iets (geniaals) wat je nog nooit eerder zag

Een van de coolste BMW’s ooit lijkt (deze week) een comeback te maken

Van deze toffe auto was je allang vergeten dat ie bestond, maar hij is nu verrassend betaalbaar

Ga even zitten, er is slecht nieuws: de eerste elektrische Ferrari wordt niet dit jaar onthuld

De tweede generatie Toyota MR2 rijdt heel anders dan je misschien zou verwachten

Een Ferrari of Lambo is tegenwoordig pas interessant als je er eentje in het IJ dumpt of om een boom vouwt

Door zware tijden in autoland gaan twee aartsvijanden plotseling samenwerken

Nu niemand meer een Tesla Model Y koopt, is een heel ander soort auto ineens de populairste in Europa

De ANWB tipt een wel heel bijzondere auto als meest waardevaste aankoop

Deze auto met Lamborghini-koplampen is een van de goedkoopste auto’s van Nederland

Als je met een elektrische auto langzamer optrekt dan een vrachtwagen, moet je je rijbewijs inleveren

Deze nieuwe autoradio ziet eruit als een oude cassettespeler, maar achter het klepje zit iets anders

Nice, but as an 456 owner i prefer the V12, eventhough i thought about it to converting it onto lpg,