
Het mag geen geheim zijn dat snuffelen in de catalogus van Domeinen een van onze ‘schuldige pleziertjes’ is. Lezers denken zelfs dat we aandelen hebben (we verzekeren je: niet meer dan jij). Elke maand zijn we weer benieuwd hoeveel GTI’tjes er nu geconfisqueerd zijn. Bij een Ford Fiesta ST zonder velgen en brandschade in het interieur worden we enthousiast van de potentie, want dat is een perfecte basis voor een leuke circuitauto. Alleen de twijfelachtige modificaties die vaak aanwezig zijn, zijn al de moeite van het snuffelen waard.
Naast de Audi RS 6 V10 van gisteren, staan er nog twee bijzondere Audi’s te koop. Deze maand biedt Domeinen Roerende Zaken twee keer een Audi S8 aan van twee verschillende generaties. De oudste S8 werd onsterfelijk gemaakt door de film The Transporter 2 met Jason Statham. Deze Audi gebruikt een 5,2-liter V10 met 450 pk voor een 0-100-tijd van 5,1 seconden. De tweede Audi S8 is een ‘Plus’ met 605 pk. Hoewel deze generatie S8 twee cilinders mist, is de 0-100-tijd van 3,8 seconden fors korter. De topsnelheid van de S8 Plus ligt op 305 km/u.
Verstandige aankopen?
Dat is altijd maar de vraag bij Domeinen. Het is altijd onbekend hoe ze beland zijn bij een veiling van de overheid en wat er precies mee gebeurd is. De S8 Plus komt uit 2017 en de teller leest 79.131 kilometer, er zou dus nog genoeg leven in moeten zitten. De S8 met V10-motor uit 2006 reed al 194.132 kilometer. In zo’n lang leven kan er een hoop gebeurd zijn. Er is in ieder geval geen minimumbod. Dus wellicht kun je wat geld bij elkaar sprokkelen en een leuke bieding doen.


Een Audi A8 met W12-motor kun je nu voor een schijntje kopen

VIDEO: Kijk hoe de ‘mysterieuze’ nieuwe gepantserde Audi’s van justitie in actie komen

Kenners zullen gelijk zien wat er fout is met deze Audi A8 (maar ze hebben ongelijk)

Deze Audi S8 met 1.200+ pk kan van jou zijn (en het zou de krachtigste ter wereld zijn)

De nieuwe auto van koningin Máxima en prinses Beatrix is een hybride Audi A8

Waarom je de Macan niet een dure Audi met een Porsche-koets mag noemen

Is zo’n briljante Audi R8 na 19 jaar eindelijk betaalbaar geworden? Dit kosten ze nu

Opvallend: deze snelle Audi is in Nederland nu aanzienlijk goedkoper dan in Duitsland

Deze toffe Audi kun je helemaal gratis rijden (als je het slim aanpakt)

Audi A6 e-hybrid maakt de benzineversies compleet overbodig

De stijlvolste Audi RS 6 had een foute eigenaar en kan nu van jou zijn (voor weinig?)

De Nederlandse overheid verkoopt een auto van 327.000 euro (voor een prikkie?)

De stijlvolste Audi RS 6 had een foute eigenaar en kan nu van jou zijn (voor weinig?)

Koop jij de foutste Volkswagen van dit moment voor een prikkie van de overheid?

Dit moet wel (veruit) de goedkoopste Porsche Panamera van Nederland zijn

Deze Honda Civic die (voor weinig?) wordt verkocht door Nederlandse overheid heeft leuke verrassing onder de motorkap

Dit is veruit de smerigste Golf GTI die je op dit moment kunt kopen (maar het kan een goede deal zijn)

Koopje: wat 5 jaar geleden de duurste BMW van Nederland was (met V12!), kost nu al minder dan een Volkswagen Golf

Rammend ordinaire Mercedes S-Klasse met 944 pk is een heerlijke guilty pleasure

Is de goedkoopste Rolls-Royce nog steeds beter dan alle andere auto’s? (review)

Zoveel auto’s heeft de gemiddelde eigenaar van een Rolls-Royce gemiddeld

Voor de krachtigste Rolls-Royce ooit betaal je minder aanschafbelasting dan een simpele Golf

Mercedes gaat een heel ouderwets (en onhandig) designdetail terugbrengen

Dit betaal je in Nederland voor de lichtste en krachtigste BMW M2 van dit moment

Deze oersaaie (en spotgoedkope) Passat heeft stiekem een van de coolste Volkswagen-motoren ooit

Volkswagen komt weer met een goedkope auto – dit is de (waardige) opvolger van de Up

De reden waarom nieuwe Volkswagens zo slecht waren de afgelopen jaren (en waarom het nu beter wordt)

Koopje: wat 5 jaar geleden de duurste BMW van Nederland was (met V12!), kost nu al minder dan een Volkswagen Golf

Deze BMW E30 met 1.000 pk klinkt zo goed dat de politie zelfs even een compliment moet geven

Word je stiekem bespioneerd door je autobanden? In de VS vrezen ze van wel

Zal de Alpine A390 een leuke elektrische crossover zijn?

Als je niet oppast wordt je camper binnenkort veel duurder om te hebben

Hemelvaartsdeal: 1 jaar TopGear met 42% korting

De Nederlandse overheid verkoopt een auto van 327.000 euro (voor een prikkie?)

Ik vind ze maar niks
Toen het interieur nog met mooie materialen werd gemaakt!