
Bespaar ons de lolvariaties op Pink Floyd-teksten, maar tijdens de Goodwood Members’ Meeting van afgelopen weekend heeft drummer Nick Mason (73) zijn McLaren F1 GTR in the wall geparkeerd (oké, die moest even).
Behalve van een van de meest legendarische bands ooit ken je Nick Mason misschien van zijn waanzinnige supercarcollectie. Hij leende TopGear ooit zijn Ferrari Enzo en sindsdien kan hij bij ons niet meer stuk. Wat helaas wel stuk kan, is zijn McLaren F1 GTR.
De zeldzame race-F1, nummer 10 van de 28 en een van de weinige die een toelating voor de openbare weg heeft, raakte van de baan in de St. Mary’s-bocht. Het betrof een demonstratieronde en de snelheid lag dus niet hoog. Toch kwam de auto niet al te zacht in aanraking met de bandenmuur. Mason stapte zelf uit en is ongedeerd, hoewel we vermoeden dat hij nog wel even behoorlijke zielenpijn zal hebben.
Bekijk de McLaren F1 GTR crash (op 2:24:50)
NIEUWSBRIEF
Het laatste autonieuws, de meest recente tests en exclusieve auto-content rechtstreeks in je mailbox. En als je wilt kunnen wij je ook op de hoogte houden van aanbiedingen van onze partners.
Meer van TopGear


Grootste fouten van de McLaren F1

Er staat een BMW M5 Touring V12 in de kelders van BMW

Deze McLaren F1 GTR werd ooit gesponsord door TopGear

Een McLaren F1 onderhouden doe je zo

De beste manier om je kerstboom op te halen

Speed Week 2024: welke auto is uiteindelijk de winnaar?

Speed Week 2024: McLaren W1 introductie

Speed Week 2024: supercars Corvette Z06 tegen McLaren 750S

Automerk waarschuwt klanten de ramen dicht te doen bij hogere snelheden omdat de achterruit anders wegwaait

McLaren Artura Spider: is ie beter zonder een dak? (review)

Compleet nieuwe McLaren W1 genereert 1.000 kg aan downforce

Max Verstappen rijdt dit jaar mee met het Goodwood Festival of Speed

Ferrari 250 GTO van ’80 miljoen’ ontbrandt spontaan tijdens spin op het circuit

Goodwood Members Meeting 2019: het mooie spul

5 video’s van de Goodwood Members Meeting

McLaren P1 LM doet even een Goodwood-record

De beste foto’s van Goodwood Festival of Speed 2016

De politie heeft helemaal geen snelle Audi’s nodig om vlotte huur-Golfjes te pakken

Ben jij meer geld kwijt bij een botsing met een Ferrari dan met een Suzuki? Of maakt dat niet uit?

Politie tikt (keurig) een auto van de weg, maar de reactie van de bestuurder is nog wel het bijzonderst

Tientallen achtergelaten Audi’s, BMW’s en Porsches worden met bulldozer opgeruimd (en met een goede reden)

Wat is de veiligste auto van dit moment? En zijn er nu nog onveilige auto’s?

Achtervolging met gestolen pakketbus eindigt lullig voor mensen die op een pakketje zaten te wachten

Brabus C 63 730 heeft 730 pk, maar wel slechts een viercilinder

VIDEO: Geniet van deze geweldige WRC-onboard op een smal zandweggetje

De BMW M3 GT2 Art Car uit 2010 blijft geweldig (en hij staat in Nederland binnenkort)

Waarom de 24 Uur van Le Mans aankomend weekend wél de moeite waard is om te kijken

De twintigste BMW Art Car rijdt mee tijdens de 24 uur van Le Mans als Hybrid V8
